Končí vám v zimě v hřebenu nebo v kartáči daleko víc vlasů než jindy a máte pocit, že při takovém tempu hřeben brzo nebudete potřebovat?


Odhalte příčinu


Zima je nejkritičtějším obdobím, kdy vlasy padají doslova po chomáčích. Hlavní příčinou je počasí - vítr, mráz, ale také sněžení. Vlasové vlákno se vlivem nízkých teplot oslabuje, vlas se začíná třepit, lámat a vypadávat. Nepodceňujte proto pokrývky hlavy a nikdy nevycházejte ven s vlhkou hlavou.


Je zcela normální, že zdravým lidem vypadne zhruba 50 až 100 vlasů denně. Pokud zjistíte, že vám vypadává více vlasů, zapátrejte po příčině, aby se pro vás česání nestalo hororovým úkonem.


Kromě zimy a sezónního vypadávání vlasů může mít padání na svědomí také genetická výbava, hormonální nevyrovnanost či dlouhodobé užívání některých léků a zdravotní komplikace.Ke zdravým vlasům se jednoduše projezte


Toužíte po takhle hustých vlasech?


Na zhoršené kvalitě vlasů se v zimním období podílí hlavně méně pestrá strava, která je chudší na vitaminy a stopové prvky. Dbejte na dostatečný příjem vitaminů, hlavně B, zinku, selenu a křemíku. Vyhýbejte se také drastickým dietám a stresovým situacím, které kvalitu vlasů zhoršují. Zařaďte do svého jídelníčku více ovoce, zeleniny a jezte ořechy. Měli byste také organizmu dopřát pravidelný přísun bílkovin, vápníku a některých aminokyselin. Pro zlepšení kvality vlasů jsou nejdůležitější metionin a cystin.


V zimě je však velmi komplikované začlenit všechny tyto látky do běžného jídelníčku. Vsaďte proto na jeden přípravek, kde najdete vše potřebné. Maxivitalis Vlasové hnojivo obsahuje unikátní kombinaci látek potřebných pro správný růst a kvalitu vlasových buněk. Díky vysokému obsahu křemíku a síry, jež je známá jako minerál krásy, Vlasové hnojivo rychle a účinně redukuje nadměrné vypadávání vlasů, podporuje jejich růst a kvalitu. Ve složení tohoto doplňku stravy najdete vysoké dávky aminokyselin, vitaminů a minerálů, které jsou klíčové pro stav vlasů a vlasové pokožky. Maxivitalis Vlasové hnojivo pomůže navrátit vašim vlasům přirozenou hustotu a kvalitu.


Husté složení, hustý výsledek


Kupte nyní s poštovným zdarma na www.vlasovehnojivo.cz (Akce platí do 31.1.2017)


  9:59,  aktualizováno  25. března 2019 18:18