Míry 90–60–90, anebo aspoň podobné, jsou snem skoro každé z nás. Ne každé z nás ale příroda přála. Pakliže nejste spokojená s tím, že musíte dennodenně vláčet tolik kil, změňte to!

Budete se divit, ale naše nejen letní dietní revoluce vám neodhalí nic nového. Ano, čtete správně. Avšak čtěte dál. Její tajemství tkví v dokonalém poskládání několika stále dokola omílaných pravidel, která by vám měla pomoci do menší konfekční velikosti nejen na pár dní. Filozofie při psaní následujících řádků byla takováto: Koho baví pořád promýšlet, co je vlastně správné a co špatné menu, jaké jsou správné a jaké špatné potraviny, kterým podlehnout, nebo naopak se vyhnout, na co všechno myslet, chceme-li dosáhnout štíhlé linie...Proto jsme se rozhodli být KOMPLEXNÍ. Zkrátka všechno shrnout tak, abyste nemusela lovit ve spoustě časopisů či odborných i jiných knih. Aristoteles pronesl moudrou větu: „Jsme to, co opakovaně děláme.“ Pravdivost jeho rčení najdeme právě u lidí, kteří dokázali zhubnout díky správnému výběru jídla a jednoduchým každodenním návykům. Jestliže se je naučíte ovládat, máte šanci boj se svými špíčky vyhrát. Nejdůležitější změnou je správný výběr potravin. Máme pro vás prostopášné menu, při kterém nemusíte počítat kalorie. Nejprve si udělejte náš test, který vás usvědčí, jak na tom skutečně jste. Čím více kladných odpovědí zaškrtnete, tím důkladněji si našich devět super zvyků pročtěte a naučte se je.Vítězný zvyk číslo 1: Hejbněte kostrou

Nejdůležitější je vybrat si druh sportu, kterým budete alespoň trošku posedlá, který se pro vás stane přípustnou drogou... Jestliže vám pouze při zaslechnutí slov posilovna nebo aerobik naskakuje kopřivka, do žádných velkých akcí se raději nepouštějte. Je dokázáno, že jedna svižná třicetiminutová procházka nahradí tři hodiny aerobiku týdně. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Čerstvý vzduch a rychlá chůze podporují srdeční činnost, navíc se budete psychicky cítit líp než v zadýchané tělocvičně... A zkuste nalákat i svou přítelkyni. Asi tři čtvrtiny úspěšně zhublých žen chodily cvičit s přáteli.


  7:54,  aktualizováno  25. března 2019 20:49