Jasně, uctíváte monogamii. Ale my známe pět ztělesněných důvodů, proč se vyplatí brát vyšší dávky testosteronu…

Skvělý pro flirt, ale pro vztah ne!

S tímhle chlapíkem je radost obrážet večírky! Zve na skleničky, občas si s vámi vymění DNA... Vy víte, že má pro vás slabost, a tak toho zneužíváte. Jako kamarád s výhodami je O. K., ale partnera si představujete jinak.

Pravá ruka v práci

Když jste nastoupila do firmy, on byl ten, kdo vás seznámil se všemi kolegy a zásobil strategiemi proti šéfovi. Trávíte s ním polední nebo kouřové pauzy a neumíte si představit, že by tady nepracoval. Je ale fakt, že na odpolední kafe po práci byste spolu nejspíš nešli.

Parťák Kulový blesk

Mít tyhle známé se hodí, když jste singl. Bleskově vymění prasklou žárovku, opraví záchod nebo vás kamkoliv přestěhují. Většinou za kafe a párek. Shrnutě: Jsou neupravení, poslouchají divnou muziku, ale dá se na ně spolehnout.

Nej kamarád(ka)

Rozebrat s ním nad hrnkem kakaa důvody, proč jste se se svým přítelem nepohodli nebo proč vám neklapl sex. Vyrazit v jeho doprovodu do obchodu a vyslechnout si jeho objektivní komentáře. Tak přesně pro tyhle činnosti byste se měla přátelit s homosexuálem.

Pan osudový

S tímhle mužem už nejspíš pár let chodíte, anebo o něm podvědomě sníte. I když nevypadá jako typický lamač srdcí, má zvláštní jiskru. Dokáže vás rozesmát povrchními vtipy, stáhnout do mobilu nejužitečnější aplikace, uvařit večeři a rozebrat příčiny války na Ukrajině. A za to ho milujete!

  5:55,  aktualizováno  24. března 2019 16:19