První zvonění se nezadržitelně blíží, a tak je na čase začít přemýšlet, jak si začátek nového školního roku co nejvíc zpříjemnit. Co takhle ozvláštnit svůj styl trendy barevnými proužky ve vlasech?

Nemusí se jednat o nic extravagantního. Stačí, když svůj účes rozzáříš několika jemnými proužky v tvé oblíbené barvě. Barevné pramínky skvěle vyniknou, pokud nosíš vlnité vlasy nebo třeba copánky. Překvapit můžeš také barevnými proužky v drdolu. Pokud celý účes doplníš ještě vlasovými ozdobami, jako jsou kvítky nebo různé sponky, vytvoříš si jedinečné umělecké dílo, se kterým zaručeně zazáříš.

Barvy můžeš také libovolně mixovat a namíchat si tak vlastní odstín, nebo nabarvit každý pramínek jinou barvou. Skvěle vypadá například světle modrá v kombinaci s pastelově zelenou nebo růžová a fialová. Jestliže jsi ráda středem pozornosti, můžeš použít hned několik barev a vytvořit si duhové nebo mořské vlasy. Fantazii se meze nekladou!

Ráda experimentuješ? Pak je tu pro tebe nové barevné želé na vlasy Colorista Hair Makeup od L´Oréal Paris, které obsahuje barevné pigmenty, stejně jako tvá oblíbená tvářenka nebo rtěnka, a dodá tak jednotlivým pramínkům zářivou barvu. Vybírat můžeš z celkem dvaceti odstínů: deset je určených pro blondýnky a deset pro brunetky.

 

  0:07,  aktualizováno  24. března 2019 14:49