Protože se v prví řadě musíte mít ráda!
Oslavte svátek zamilovaných po svém! Prostě si kupte, po čem vaše srdce touží, a nečekejte, že to někdo udělá za vás. Ať už jste single, nebo šťastně zamilovaná, i sebeláska je velmi důležitá, protože abyste mohla lásku rozdávat, musíte nejdřív milovat sama sebe.

Divokost v srdci s kabelkou Bvlgari

Kůže s metalickou povrchovou úpravou evokují extravagantní esenci divokých let osmdesátých. Blesky stroboskopů se odrážejí od tepajících beatů elektronické hudby. Sezona se soustředí na bezuzdnou svůdnost ikonické řady Serpenti Forever, která přichází s novými styly na denní nošení i reintepretacemi klasických modelů, na nichž se objevují hravé „popové“ detaily. Odvážná, divoce barevná a nestydatě luxusní.  To je Bvlgari.

 

Vůně Tiffany Sheer Eau de Toilette

Je třetí kapitolu kolekce vůní módního domu Tiffany & Co. Jemná vůně černého rybízu, vert de mandarine a ylang ylang, které se nádherně pojí s růžovým olejem. Závěr vůně patří kosatcové bázi, která má klíčovou roli ve všech vůních Tiffany. Komplexní kompozice, kterou navrhla světově proslulá parfumérka z ateliéru Givaudan, Daniela Andrier, je hravá i elegantní.  Zamilujete se.