Že elegantní dáma nenosí sluchátka ve večerní kabelce? Omyl. Nová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick, která jsou schovaná v pouzdře na rtěnku, si můžete vzít s sebou opravdu kamkoliv.

Influencerka a ambasadorka firmy Huawei Nikol Švantnerová je sportovkyně tělem i duší. Pokud se chce Nikol cítit opravdu žensky, sáhne po designových sluchátkách Huawei FreeBuds Lipstick, které jsou ve tvaru rtěnky a tak příjemně oživí každý outfit.

Sluchátka, která nechcete schovat

Oblíbeným módním klenotem na poli elektroniky je ale bezesporu naprostá novinka na českém trhu, která vznikla na míru moderní ženě. Designovka Huawei FreeBuds Lipstick vyšla ze spolupráce odborníků napříč několika odvětví, díky čemuž se může pyšnit opravdu krásnou souhrou atraktivního vzhledu, pokročilých technologií a pohodlného používání.

Huawei

Sluchátka umí zaujmout hned na první pohled. Z názvu jste již určitě vytušili, že design této novinky vychází z nesmrtelné klasiky, kterou milují tisíce a tisíce žen po celém světě. Rudá rtěnka. Huawei vsadil na léty prověřený a nadčasový vzhled a volba to byla opravdu šťastná. Nikol vystihla podstatu sluchátek kombinací s černou krajkou a vyniknout je nechala i na outfitu se saténovou, královsky modrou halenkou.

Móda jsou technologie

Ovšem podle designerů představuje barevnost provedení ještě mnohem více. Černá znázorňuje mystérium, zlatá pocit luxusu a červená evokuje šarm. Že se vám při čtení těchto řádků vybaví kouzlo francouzského půvabu není náhodou. Výzkumné centrum estetiky společnosti Huawei se nachází právě v okouzlujícím městě módy, v Paříži, a na sluchátkách Huawei FreeBuds Lipstick se to náležitě odráží.

Inspirujte se a dejte prostor pro převzetí pozornosti doplňkům, které otevírají úplně novou éru módního průmyslu.

  14:00