Už žádné rozteklé řasenky, rozmazané linky nebo opocené čelo!

Fixujte

Skvělá vychytávka nejen do letních dní. Jemný sprej osvěží pleť a zafixuje make-up. Pokud máte problém s tím, že pudr a make-up je na vás zkrátka vidět, právě fixační sprej se postará o jejich dokonalé splynutí s texturou pleti.

Řasenka na správném místě

Voděodolná řasenka je v létě základ, přežije bazén, pot i rozprašovač s vodou. Najít tu pravou může chvíli trvat, ale rozhodně nehledejte tu z loňska, která vám leží v toaletním stolku. Jako každou řasenku, i tu voděodolnou je třeba vyměnit po třech měsících. Pokud se vám pod brýlemi obtiskuje na spodní víčko, zkuste ji jemně poprášit pudrem.

Neslíbatelná rtěnka

Pokud nechcete po každém usrknutí z drinku kontrolovat, zda nemáte rtěnku až na nose, budete milovat tekuté matné rtěnky. Po nanesení zaschnou a drží až do druhého dne ráno. Jestliže preferujete krémovou rtěnku, naneste pod ni na celé rty konturovací tužku ve stejném odstínu.

Poslední záchrana

Pokud cítíte, že se make-up roztéká, rozhodně se jej nesnažte zachránit dalším vrstvením produktů, hlavně pudru. Jediné, čeho dostáhnete budou nevzhledné mapy na obličeji nebo drolící se žmolky. Do kabelky si připravte matující papírky, které v průběhu dne můžete použít k odstranění lesku například na čele.

  12:00,  aktualizováno  24. března 2019 14:50