Chceš být in? Pak určitě víš, že je důležité sledovat trendy – nejen ty módní! Miliony lidí po celém světě se dnes snaží spojit lifestyle a zodpovědný přístup k planetě a shánějí se po eko alternativách různých výrobků. Česká značka BAAGL odpovídá úžasnou kolekcí batohů z recyklovaných PET lahví!

Myslet ekologicky a chovat se zodpovědně k životnímu prostředí je dnes nutnost a řada světových výrobců a ikonických značek si to dobře uvědomuje. Uvádějí proto na trh ekologičtější varianty svých produktů, které však nejsou vždy dobře dostupné, cenově přijatelné, stoprocentně dotažené, optimálně funkční nebo skvěle vypadající…

Foto: BAAGL.CZ

Foto: BAAGL.CZ

Luxus nemusí přijít draho tebe ani planetu

Kolekci městských batohů RPET od české značky BAAGL se rozhodně nic z toho vytknout nedá. Vedle bezkonkurenčních cen nabízí maximálně praktická, do detailu vychytaná všestranná zavazadla, která lze vzít do školy, do města, ale i na cesty. A nejlepší na nich je, že ač díky svému minimalistickému designu a trendy barvám vypadají tyto batohy mega luxusně, jsou vyrobené z obyčejných recyklovaných PET lahví, které by jinak skončily jako nežádoucí odpad!

Foto: BAAGL.CZ

Foto: BAAGL.CZ


Super stylové a zároveň zdravé

Podtrhni svůj styl krásným nadčasovým batohem, při jehož výrobě je pamatováno i na ekologii! V nabídce je hned ve čtyřech unisexových barvách: univerzální černé, dále v moderní khaki, vínové nebo hořčicové se vzorem. Batohy jsou vyrobené z kvalitního, pevného, voděodolného materiálu, aby co nejdéle vydržely. Jsou ultra lehké a pyšní se řadou vychytávek, které mj. zvyšují komfort při nošení a pečují o zdravá záda. Patří k nim:

· ergonomicky tvarovaná záda

· lehounká konstrukce

· plně nastavitelné ramenní i hrudní popruhy, díky nimž lze zavazadlo individuálně přizpůsobit každé postavě

· zádový pruh k fixaci batohu na madla kufru (díky tomu je batoh ideální i jako příruční zavazadlo do letadla!)

· řada reflexních ochranných prvků

· unikátní vyklápěcí systém, který zajišťuje pohodlný a rychlý přístup k věcem uvnitř

· chytré členění vnitřku pro přehledné uspořádání (poutka, chlopně, kapsičky…)

S trendy batohem od BAAGLu půjdeš s dobou, ale rozhodně ne s davem! Více na www.baagl.cz

Foto: BAAGL.CZ

  17:38
Témata: batoh, trend, zavazadlo