Influencerka a ambasadorka firmy Huawei Nikol Švantnerová je sportovkyně tělem i duší. Pokud se chce Nikol cítit opravdu žensky, sáhne po designových sluchátkách Huawei FreeBuds Lipstick, které jsou ve tvaru rtěnky a tak příjemně oživí každý outfit.

Sluchátka, která nechcete schovat

Oblíbeným módním klenotem na poli elektroniky je ale bezesporu naprostá novinka na českém trhu, která vznikla na míru moderní ženě. Designovka Huawei FreeBuds Lipstick vyšla ze spolupráce odborníků napříč několika odvětví, díky čemuž se může pyšnit opravdu krásnou souhrou atraktivního vzhledu, pokročilých technologií a pohodlného používání.

Huawei

Sluchátka umí zaujmout hned na první pohled. Z názvu jste již určitě vytušili, že design této novinky vychází z nesmrtelné klasiky, kterou milují tisíce a tisíce žen po celém světě. Rudá rtěnka. Huawei vsadil na léty prověřený a nadčasový vzhled a volba to byla opravdu šťastná. Nikol vystihla podstatu sluchátek kombinací s černou krajkou a vyniknout je nechala i na outfitu se saténovou, královsky modrou halenkou.

Nikol nás nechala nahlédnout do své kabelky, podívejte se co skrývá!

  14:00