Otepluje se a tak je na čase dát své nohy na odiv. Jak je mít dokonalé a bez jediné chybičky?

Zjemněte je


Kůže po zimě je hrubá, vysušená a nemá zdravou barvu. S tím vším si poradí tělové peelingy. Ideální jsou takové, které obsahují přírodní brusné složky, jako jsou semínka, sůl, skořápky ořechových plodů, pemza nebo káva. Používejte je pravidelně, 2x týdně. Skvělou alternativou, která pomůže i detoxikaci organismu, je suché kartáčování. Začínejte masáží sisalovým kartáčem od spoda a krouživými pohyby směrem k srdci postupujte směrem nahoru.

Odstraňte chloupky


Nohy bez punčoch musí být bez jediného chloupku! Nejjednodušším řešením je holení. Pořiďte si speciální dámský holící strojek, který dobře kopíruje křivky ženského tělo, takže se ním nepořežete. Pro lepší efekt vždy používejte holící pěnu, ne sprchový gel nebo mýdlo. S pěnou se chloupky lépe odstraní a také tím nedráždíte pokožku.

Sjednoťte jejich odstín


Mnoho žen neodkládá punčochy, protože se stydí za světlou barvu svojí kůže. Na pomoc si můžete vzít samoopalovací mléko, které kůži rozjasní a dodá ji hezký odstín. Ještě lepší jsou však speciální přípravky, tzv. silonky ve spreji nebo v tubě. Jedná se o speciální make-upy na nohy, které barvu sjednotí, zakryjí všechny nedokonalosti - jizvy, popraskané žilky, modřinky. Dodají hezkou barvu, lesk, jsou odolné proti setření a voděodolné. Nedělají trvalé fleky a snadno je smyjete vodou s mýdlem.

  12:51,  aktualizováno  30. března 14:03