Ideálnější účes na léto si snad nedovedeme představit!

Docílit krásného účesu v tomto období není jednoduché, zvlášť když je venku vedro k padnutí jsme nejšťastnější v drdolu, nebo culíku. Jenže po nějaké době už to začíná být pěkná nuda a chce to změnu.

Znáte ten pocit krásných vlasů od moře, kdy se vám lehce zvlní a dostanou objem a vy si připadáte jako Malá mořská víla? Tento pocit můžete mít i ve městě. Plážové vlny jsou ideální do horkých dní a navíc se hodí ke každé příležitosti, jako jsou večírky, svatby, nebo si je můžete udělat jen tak jako daily účes.

Příprava tohoto účesu je rychlá a naprosto jednoduchá, potřebujete k tomu jen pár správných pomůcek. Asi vás nepřekvapí, že nejdůležitější ze všech je kulma nebo žehlička. My máme parní žehličku BaByliss ST495E, s kterou to jde skvěle! Je vybavena funkcí studeného napařováním Micro Steam, díky které vlasy získají během úpravy i cennou dávku hydratace, která je chrání před poškozením. Pak už potřebujete je správný beuaty arzenál jako jen sprej se slanou vodou, olejíček na konečky a lehký lak.

Krok 1.

Do umytých a vyfénovaných vlasů nastříkejte sprej se slanou vodou. Sůl totiž obsahuje fixátor a dodá matný až hrubý vzhled, takže vlasy opravdu vypadají jako od moře.

Krok 2. 

Vlasy rozčešte, tak aby se sprej dostal do celé délky kadeří, a rozdělte je na přibližně stejně silné prameny, které jednotlivě natočte od temene hlavy až ke kořínkům na žehličku a pomalu stahujte dolů. Jakmile máte natočenou celou hlavu, vlny pročešte prsty, tak aby se navzájem propojily.

Krok 3. 

Pro dokonalý a dlouhodobý efekt vlasy přestříkejte lehkým lakem na vlasy. Nezapomeňte se předklonit a při stříkání pohazujte vlasy, aby se lak dostal úplně všude. Jako poslední krok použijte olejíček na konečky.

 

  17:06,  aktualizováno  24. března 2019 14:48