Dejte své pleti také dva dny pohov!

Méně je více

A to platí i v líčení. Moc toho totiž nepotřebujete. Postačíte si úplně s chytrým BB krémem, který umí několik funkcí najednou: dodá pleti hydratci, sjednotí její odstín, rozjasní ji a obsahuje také UV filtry, takže chrání pleť i před sluníčkem. Pak už jen stačí namalovat řasy, dát si trochu barevného balzámu na rty a je hotovo!

Dodejte pleti vodu

Po celém týdnu pokožka potřebuje pořádnou nálož vody. Představte si pleť jako jablko  - když je čerstvé, je plné vody  a tak vypadá krásně, svěže a je hladké. Když ho ale necháte delší dobu na suchém vzduchu, začne vysychat a jeho slupka začne být svraštělá a plná záhybů. Stejně tak to funguje i s pletí. Neustále potřebuje hydratovat, Ideální je dopřát ji každý víkend hydratační masku. Za deset minut uvidíte ten rozdíl!

Odstraňte hloubkově nečistoty

Právě teď je čas na velký úklid nejenom v bytě, ale také na svojí pleti. Ideální jsou k tomu peelingy. Může si vybrat ze dvou druhů: z mechanických, což jsou krémy s brusnými částečkami nebo enzymatických, které "rozpustí" odumřelé kožní buňky a vytáhnou z pleti maz, prach a také bakterie. Velmi účinné, ale přitom jemné jsou i konjac houbičky, které k nám přišly z mekky krásy - z Koreje. Výborně jen s pomocí vody čistí pleť a přitom také provádějí jemný peeling.

 

 

  11:48,  aktualizováno  24. března 2019 14:51