Nude líčení je in téměř každou sozónu - hodí se na denní nošení i na víkend. Jak udělat, aby vás zkrášlilo a přitom zůstalo nenápadné?

Perfektně připravte pleť


Není účelem nedostatky pleti zakrývat vrstvami líčidel a kamuflovat je. To je pak vidět. Nejdůležitější je mít zdravou, hladkou pleť. To docílíte správnou péčí. Než začnete s líčením, natřete pleť hydratačním krémem. Ten kůži vyhladí a rozjasní a líčení na ní bude lépe držet.

Použijte podkladovou bázi


Podkladová báze se nanáší po péči. Vyhladí povrch kůže, rozjasní ji, zmírní viditelnost pórů a opticky udělá pleť dokonalejší. Navíc na ní make-up bude perfektně držet až do večera.

Dobře vybírejte make-up


Make-up by měl být jako druhá kůže – perfektně splynout s pletí. Avšak ji sjednotit, zakrýt její chybičky a rozjasnit ji. Nové textury make-upů jsou velmi tekuté, avšak lehoučké a nezatěžující kůži. Barva make-upu by měla být co nejpodobnější vašemu aktuálnímu odstínu pleti.

Sáhněte po korektoru


Kvalitní korektor snadno dokáže vymazat únavu z tváře – zakryje kruhy pod očima i tmavé pigmentové skvrny či popraskané žilky. Opět by měl být, stejně jako make-up, v barvě vaší pleti.

Používejte krémová líčidla


Mastné oční stíny, tvářenka, rozjasňovač – to všechno si výborně rozumí s kůží. Tyto textury k ní výborně přilnout, jsou nenápadné, avšak budete s nimi vypadat svěže a rozzářeně.