Dobrý sluha, dobrý pán – tak by se dala charakterizovat podkladová báze. Zachrání vás každý den a také při speciálních příležitostech, prostě vždy, když chcete vypadat perfektně.

Každé ráno

Pokud nemáte dokonalou pleť bez jediné chybičky a používáte krycí make-up, oceníte účinky báze při každodenním líčení. Nejenže pleť připraví a krásně vyhladí pro nanášení dalších produktů, navíc díky ní make-up déle vydrží na svém místě, pokud máte sušší pleť, nemusíte ho ani zapudrovávat.

Některé báze mají tu výhodu, že obsahují ve svém složení SPF faktor, díky kterému ochráníte svou pleť a předejdete tak jejímu předčasnému stárnutí. Podkladová báze pod make-up Face Studio Prime od značky Maybelline NY dokonale připraví vaši pleť na nanesení make-upu. Vyhlazuje nedokonalosti pleti a působí jako ochranná fólie, která jí dovoluje volně dýchat. Obsahuje faktor SPF30, který chrání pleť před nebezpečnými slunečními paprsky.

Některé báze mají tu výhodu, že obsahují ve svém složení SPF faktor, díky kterému ochráníte svou pleť a předejdete tak jejímu předčasnému stárnutí. Podkladová báze pod make-up Face Studio Prime od značky Maybelline NY dokonale připraví vaši pleť na nanesení make-upu. Vyhlazuje nedokonalosti pleti a působí jako ochranná fólie, která jí dovoluje volně dýchat. Obsahuje faktor SPF30, který chrání pleť před nebezpečnými slunečními paprsky

Když se chystáte na party

Podkladová báze se skvěle hodí, pokud chcete, aby vám líčení déle vydrželo. Obzvlášť pokud se jedná o výraznější make-up, který je pro různé večírky a slavnostní události jako stvořený. Sáhněte klidně po hutnější bázi, která na sebe make-up hezky přichytí a nepustí ho až do odlíčení. Čištění následně věnujte o něco více času než obvykle, abyste pleť zbavila všech nečistot a zbytků make-upu.

Když nechcete nosit make-up

Věděla jste, že podkladovou bázimůžete použít i samostatně? Pleť dokáže vyhladit, rozzářit, zabránit nechtěnémulesku v průběhu dne nebo třeba zmírnit viditelnost černých teček arozšířených pórů. Své ráno začněte (jako vždy!) péčí o pleť a po vstřebánídenního krému naneste podkladovou bázi, buď na celou tvář nebo jen naproblematické oblasti, především T-zónu (čelo, nos, brada). Jemné líčení stačídoplnit řasenkou, a leskem na rty a jste připravená vyrazit do školy nebo dopráce.

Značka L’Oréal Paris má ve svém portfoliu celou řadu podkladových bází pro různé potřeby a typy pleti. Báze Infaillible  jsou lehké jako závoj a dodají pleti přirozený vzhled. Černá je určena pro zmatnění mastné pleti, růžová k rozjasnění a zelená proti začervenání. Stačí si jen vybrat.

  21:36,  aktualizováno  24. března 18:13