Událost roku ze světa českých sociálních sítí je tu. Czech Social Awards opět za pomoci hlasování fanoušků oceňují inspirativní osobnosti na sociálních platformách a 28. listopadu vše vyvrcholí slavnostním večerem. Ten si nenechají ujít nejen finalisti jako Tamara Klusová, Iva Pazderková a Kovy, ale také například Hanka Vagnerová, Taťána Gregor Brzobohatá, Ester Geislerová, Kali, Sharlota, Jan Bendig, Mariana Prachařová a další.

Těšit se můžete také na vystoupení charismatického rakouského zpěváka Cesára Sampsona, na talentovaného zpěváka Jakuba Ondru a jeho buskingovou show, vítězku Česko Slovensko má talent bubeničku Nikoletu a rappery Kaliho a Amco.

Večerním programem tentokrát provedou Zorka Hejdová a Jitka Nováčková. Fanoušci svým hlasováním vyberou vítěze v šesti kategoriích: Inspiration & Influence, Fun & Entertainment, Cosmo Rising Star, Fair Play, která se zasazuje o férovost a transparentnost na sociálních sítích, Televizeseznam.cz Video Talent a také Go Global, jejíž vítěz bude Českou republiku opět reprezentovat na již druhém ročníku Global Social Awards 2020

Externí obrázek
  13:28