Herečka Gwyneth Paltrowová se ve svých 47 letech ničeho nebojí. Před Vánoci si v reklamě své značky nadělila vibrátor a nyní ve svém e-shopu nabízí svíčku s názvem Tohle voní jako moje vagína. K mání byla v přepočtu za 1 700 korun a okamžitě se vyprodala.

Jiní se v jejím věku trápí stárnutím, herečka Gwyneth Paltrowová se očividně spíš baví. Minimálně si tuto cestu vybrala jako vlastní mediální prezentaci. Před Vánoci pro svůj e-shop Goop natočila reklamu, ve které říká, abychom udělali o svátcích něco pro druhé, ale nezapomínali na sebe. Ideální moment pro to, aby z komody ozdobené vánočním jehličím a šiškami vytáhla vibrátor. 

V lednu se pustila do jiného projektu. Na svém e-shopu uvedla do prodeje sérii svíček, přičemž jedna z nich nese název: Tohle voní jako moje vagína. Svíčku popisuje jako zábavnou, okouzlující, sexy s nádherně neočekávatelnou vůní. Obsahuje v sobě tóny citrusového bergamotu, pelargónie, cedrového dřeva a damaškové růže. Údajně ve vás probudí fantazii, svůdnost a sofistikované teplo. 

Svíčka herečky Gwyneth Paltrowové s vůní vagíny.

Svíčka herečky Gwyneth Paltrowové s vůní vagíny.

O nízkém sebevědomí se jistě mluvit nemůže. Vonná svíčka v minimalistickém designu s poměrně elegantní kombinací vůní se pro sedmačtyřicetiletou herečku klidně stane synonymem pro vůni jejích intimních míst. Vizualizaci vagíny najdeme i na papírové krabičce, ve které je svíčka za 75 amerických dolarů zabalená.

Svíčka herečky Gwyneth Paltrowové s vůní vagíny.

Svíčka herečky Gwyneth Paltrowové s vůní vagíny.

Svíčka, která by se stejně tak mohla jmenovat Svůdný bergamot nebo Toužebná pelargónie se díky bombastickému pojmenování vyprodala jistě mnohem rychleji, než kdyby dostala o něco konvenčnější název. Věříme však, že pro ty, kteří dnes večer nebudou moci usnout, protože se nedozví, jak voní vagína známé americké herečky, přijde Paltrowová s druhou vlnou nebo možná něčím ještě o něco lepším.

  8:00