Zdá se, že Fifth Harmony to mají spočítané!

Pro dramatickém odchodu Camily z Fifth Harmony začali fanoušci pochybovat o soudržnosti téhle dívčí formace, která se s Little Mix již několik let přetahuje o pozici nejpopulárnější holčičí pěvecké skupiny světa. Teď se zdá, že je tenhle girlband opravdu v ohrožení!

Další výrazná členka, zpěvačka Lauren Jaurequi, je mnohými označována za další z holek, která by před sebou mohla mít hvězdnou sólovou kariéru. Zdá se, že si to uvědomuje i ona sama. Magazín Billboard ve svém zpravodajství okolo Grammy Awards a všech doprovodných akcí totiž napsal, že Lauren podepsala smlouvu s Columbia Records a plánuje se nahrávání její sólové desky. Zpráva byla po chvíli vymazána, ale pochybnosti, jestli to náhodou opravdu není pravda (která jen nemá v tuto chvíli vyjít na světlo) ve fanoušcích zůstávají. Zástupci Fifth Harmony se zatím nevyjádřili!

Podívejte se na preview z nové Lip Sync Battle, které se zúčastnily i holky z Fifth Harmony. Lauren Jauregui se převlékla za Amy Winehouse a naplno ukázala svůj talent!

  18:47,  aktualizováno  24. března 2019 16:13