Boho, business nebo minimalistický styl mohou podtrhnout stylové brýle

Ti, kteří brýle nosit nemusí, si to pravděpodobně vůbec neuvědomují, ale nosit brýle není jen nasadit si je na oči a jít. Někdy je to docela zdlouhavá a trnitá cesta. Pokaždé, když si jde člověk koupit nové dioptrické brýle, nese to s sebou i mnoho rozhodování a čas, který se stráví vybíráním se dá počítat snad i na dny, jelikož chceme, aby sedly tak, jak kdyby byly vyrobeny přímo pro nás. Chceme se v nich cítit příjemně a ne být nervózní z toho, že nám třeba padají když se předkloníme. A co si budeme povídat, dioptrické brýle nejsou zrovna levná záležitost. Na pomoc si můžete přivést třeba kamarádku, která vám určitě pomůže a užijete si u toho i spoustu zábavy!

Minimalistický styl

Pokud máte rádi jednoduchý minimalismus, ve vaší skříni se najdou z velké části pouze základní barvy jako jsou černá, bílá, šedá... a zároveň nechcete vypadat nudně, vyzkoušejte výraznější obroučky klidně se vzorem. Tento typ brýlí se hodí i ke CASUAL stylu. Obléknete úzké džíny, jednoduchou košili a můžete vyrazit na poradu, nebo ke zkoušce.

Boho styl

Jestliže milujete boho styl, k vašemu outfitu se budou nejvíce hodit slabounké kovové obroučky, které tento styl ještě podtrhnou, nebo si je můžete vzít k minimalistickému stylu a budete vypadat zajímavě.

Sportovní styl

Oblečení u vás nehraje moc velkou roli, na eleganci si moc nepotrpíte a hlavní je pro vás pohodlí, pak pro vás budou výhrou klasické obroučky, které se nosí už roky a dalších pár let se určitě nosit budou.

Hlavní je, cítit se pohodlně a ve své kůži!

  16:20,  aktualizováno  24. března 2019 14:54