Mladá, krásná a talentovaná.

Troufám si říct, že mnoho lidí už ví o kom je řeč a kdyby ne, nevadí. Tuto mladou krásku můžete znát jako přítelkyni Brooklyna Backhama, se kterým několik let randila. Její vztah nevyšel, ale za její pracovní kariéru by se nikdo nemusel stydět.

Herecká úspěchy rodačky z Atlanty začaly už ve čtyřech letech, hostovala v seriálech, dabovala a v roce 2010 její kariéra začala nabírat na obrátkách díky filmu KICK-ASS. Nyní ve 21 letech má na kontě mnoho seriálů a filmů, které určitě stojí za shlédnutí. Například....

Zůstaň se mnou

Dospívající violončelistka Mia má v životě všechno. Rodinu, přítele a dostala se na prestižní školu Juilliard. Jednoho dne se ale všechno změní. Při autonehodě přijde o oba své rodiče i bratra a ona sama upadne do kómatu. V kómatu vidí sama sebe jak leží v nemocničním pokoji, ví co se kolem ní děje a přehrává si celou minulost. Vzpomíná na rodiče, přítele Adama (Jamie Blackley) a musí se rozhodnut, jestli chce pokračovat i nadále v životě.

https://youtu.be/WNUvuoOrN0w

Mozek v plamenech

Film zachycuje příběh mladé novinářky, která má slibně rozjetou kariéru a jednoho dne se začne chovat divně. Zdravotní kolaps začne zcela nečekaně, má náhlé změny chování, které nikdo z jejího okolí nechápe, doktoři si myslí, že je alkoholička a má abstinenční příznaky, nebo že trpí bipolární poruchou, ale její stavy se stále zhoršují a realita je jiná.... je uvězněná ve svém vlastním těle.

Film také upozorňuje, že špatná diagnostika může člověka dostat do blázince.

https://youtu.be/zRo8VgGvT08

Chloë Grace Moretz můžete sledovat na Instagramu! Najdete tam plno příspěvků z jejícho soukromí, módních přehlídek, natáčení, atd...

05.února 2016 v 21:04, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 15:08

?taken-by=chloegmoretz