Jaká je sympatická a úspěšná Lily

Tuto sympatickou herečku můžete znát z Panství Downton, kde hrála Lady Rose MacClare. Její otec byl muzikant a herec, takže k profesi herečky neměla daleko. Narodila se v malém městečku v Anglii, kde také vystudovala uměleckou školu a dále nastoupila na Guildhall School of Music and Draha v Londýně.

Lily si zahrála ve filmech Popelka, kde měla hlavní roli, dále Dokonalý šéf a její nejnovější herecká role je ve filmu Mamma Mia, který můžete vidět v kinech.

Popelka

https://youtu.be/8mgaauYnn0Y

 

Tento romantický filmy vypráví příběh o krásné slečně Elce, která žije pouze se svým otcem, protože její matka ji zemřela, když byla ještě dítě. Elky tatínek se znovu ožení a do domu si s novou ženou přivede i dvě nevlastní sestry. Bohužel ji zanedlouho zemře i otec a z laskavé Elky, která se řídila se řídila slovy své matky, aby byla vždy „odvážná a laskavá“ si sestry udělají služku, která je stále ušpiněná od popela, proto ji začnou říkat Popelka. Při projížďce v lesích potká cizince, o kterém si myslí, že slouží na zámku, ale ve skutečnosti se jedná o prince. Jakmile se dozví, že na zámku pořádají ples snaží se tam dostavit, jenže její macecha ji šaty roztrhá a ona nemá co na sebe. Jak už to ve všech pohádkách bývá objeví se víla kmotřička a celou situaci zachrání. Nakonec vše dobře dopadne a Elka získá srdce prince.

Děj Popelky znáte asi úplně všichni, ale dobrých pohádek není nikdy dost.

Lily je velmi aktivní na Instagramu, můžete tam sledovat její soukromý i pracovní život a nechat se inspirovat. Kdo ví, třeba se tam dozvíte něco víc k připravovaným filmům.

16.července 2018 v 17:22, příspěvek archivován: 24.března 2019 v 14:58

?taken-by=lilyjamesofficial

 

 

  14:52,  aktualizováno  24. března 2019 14:58