Seriálový Zaklínač vychází již za týden, podívejte se na poslední trailer

  • 24
Po letech čekání a vášnivých diskuzí se již brzy dočkáme nové seriálové adaptace kultovního Zaklínače. Čerstvě vydaný trailer napovídá, že bychom neměli být zklamáni.

Za ty roky, co se pohybujeme na herní scéně, jsme se už naučili krotit přehnaná očekávání a přistupovat ke každé novince s čistou hlavou. Občas to však prostě není možné – tři díly Zaklínače od polského CD Projektu totiž zanechaly v herním průmyslu tak výraznou stopu, že už od této značky očekáváme jen to nejlepší. 

The Witcher

Nebojte, nepůjde o žádné komorní drama, ale o drahé výpravné fantasy.

Chystaná seriálová adaptace sice zpracovává knihy, nikoli hry, cílové publikum má však stejné. Do jejího vydání už zbývá jen něco málo přes týden a tak je ten ideální čas na poslední trailer.

Ten se podle nás povedl na výbornou a přesně vystihl atmosféru předlohy. A jak naznačují dojmy několika šťastlivců, kteří měli možnost vidět prvních pár dílů na testovacích projekcích, není to jen o traileru. Však už se také producentka seriálu Lauren S. Hissrichová nechala slyšet, že by nemělo zůstat jen u jediné sezony. 

Každopádně hype je na maximální úrovni a nás přes Vánoce čeká seriálový maraton, abychom se s vámi o naše dojmy mohli podělit co nejdříve.

Všech osm epizod seriálu The Witcher se objeví na Netlixu 20. prosince i s českým dabingem.