Diskuse k článku

Ministr v Hradci chválil slučování škol, proti němuž se demonstrovalo

Ministr školství Josef Dobeš přijel podpořit zastupitele Královéhradeckého kraje ve snaze o zeštíhlování škol. Ve stejný den schválili sloučení gymnázia v Hořicích se dvěma školami, proti čemuž se nedávno v krajském městě i demonstrovalo. Kraj chce tak postupovat i jinde.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pavel.n

jinak řečeno

Vy ostatní jste všichni hlupáci - já to v Praze vidím jinak - řekl Dobeš !!

Máme demokracii a zlobte se na mě jak chcete , ale v Praze jeden rozhodne a stovky lidí na místě si může říkat co chce - jak by řekl klasik ,, to jsme jaksi nepostoupili ( za 20 let)  - že pane profesore ?? "

0/0
26.3.2011 7:41

Atlet69

Děti rozhodují o školství ?

Ať si říká kdo chce, co chce,  ale děti,  mimochodem lehce zmanipulovatelné kantory,  by neměly rozhodovat o školství a to říkám ač nemám pana Dobeše rád.

0/0
25.3.2011 16:09

e.mu

Re: Děti rozhodují o školství ?

Nevím jaké zmanipulované děti máte na mysli, ale pokud jde o studenty hořického gymnázia, ti projevili v tomto konkrétním příkladě neobvyklou míru slušnosti a inteligence. Jejich chování, vystupování a věcné argumentování navíc dokonale kontrastovalo s arogantním přístupem krajského radního Noska zodpovědného za školství. Cíl byl jediný – zlikvidovat úspěšnou a fungující školu a napomoci tím jiným školám, které mají problémy s naplněností. Toto politické rozhodnutí neváhal pan Nosek obhajovat výroky obsahujícími řadu polopravd a naprostých nesmyslů, při nichž opakovaně prokazoval, že dané problematice příliš nerozumí. Je to smutné, ale v tuhle chvíli s tím už nikdo nic nenadělá...

Pokud, vážený Atlete69, tuto konkrétní kauzu znáte, mohu jen litovat vašich slov. Pokud ne, prosím vás, aby jste se již nevyjadřoval k věcem, o nichž víte jen z doslechu či médií.

0/0
26.3.2011 8:31

Najdete na iDNES.cz