Diskuze

Turek vychytal nulu, chtěl však víc práce

Brankář Calgary Flames Roman Turek vychytal v utkání proti Phoenixu čtvrtou nulu v této sezoně po vítězství 2:0. Příliš spokojený však nebyl. První střela na něj letěla až ve 24. minutě a celkem si připsal jen 15 zákroků. "Je těžké hrát takové zápasy, radši mám, když jsem zaměstnanější," poznamenal český brankář po utkání. Milan Hejduk z Colorada vstřelil v utkání s Buffalem jednu branku, porážce 3:4 v prodloužení však nezabránil. Po jedné brance si během dnešní noci připsali i Tomáš Kaberle z Toronta a Petr Sýkora z Anaheimu.

dvori

25. 3. 2003 15:53
Prekvapiva vyhra Buffala???
To snad byla jasne 1 ne? A proc? Protoze neumime vubec hrat se slabyma tymama (Buffalo, Atlanta, ...)!

Turek vs Hedbergh
Kdyby měl Hedbergh v Pittsburghu práci 15 střel na bránu už by Pittsburgh vedl konferenci jenomže obrana ted kromě Tarnstroma stojí za houby.