České Budějovice - Třebíč 4:3 (1:0, 1:1, 2:2), konec
20:16
To je pro dnešek z Budějovic všechno. Zítra se s vámi těším u onlajnu iDnes zase na shledanou a přeji vám příjemný zbytek pondělí. Petr Lundák.
60:00
Důležitý moment Je konec, Motor vyhrál 4:3 a vede v sérii 1:0. Hostující hráči mizí do kabin a publikum je vypískává, dokonce létají i kelímky s pivem!
59:53
Důležitý moment Bláha je ostřelovaný z všech stran!
59:16
Důležitý moment Horčička jde opět z brány! A na zemi u mantinelu zůstává po zákroku ležet domácí Suchánek. Vylučovat se ale nebude, což je dost divné...
58:57
Góly A je tady drama! Hosté snižují na jediný gól, o třetí branku Třebíče se postaral Matěj Pekr!
58:17
Důležitý moment A Horčička zůstává na střídačce!
58:16
Tresty Martin Heřman dohraje zřejmě utkání na trestné lavici. Toho kouč Třebíče využívá k time-outu!
58:00
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a v hledišti už obíhá Mexická vlna. Publikum se skvěle baví.
56:22
Motor v klidu rozehrává za svou bránou. Domácí tým není ten, kterého by tlačil čas.
54:57
Tresty Na trestnou lavici musí Pekr za faul na Josefa Straku, který se na něj hodně zlobí.
53:47
Důležitý moment Dnešní zápas sleduje 6354 diváků!
53:20
Důležitý moment Martinu Heřmanovi tleská celá hala. A taky má sakra důvod, Heřman se sám proháčkoval od středního pásma až před Horčičku, ale ten jeho pokus přečetl.
52:11
Třebíč v přesilovce Motor mačká, ale kontaktní gól se jim dát nepovedlo. Nebýt Bláhy, moc k tomu ale nechybělo.
50:37
Góly A Třebíč snižuje, hosté využívají už druhou početní výhodu 5 na 3. Gól dal Dolníček!
50:11
Tresty A za Vanišem jde Punčochář. Minutu a půl bude Třebíč hrát dvojnásobnou přesilovou hru!
49:51
Tresty Marek Vaniš jde pykat za podražení.
48:30
Hosté jsou docela podráždění a toho Motor umí využít. Diváci už chtějí, aby domácí dali „bůra“ - tedy pět gólů.
47:23
Góly To byl fofr! Z nařízené přesilovky Motoru uběhlo sotva 5 vteřin a Josef Straka se po Heřmanově nahrávce neplete!
47:18
Důležitý moment Hala se otřásá v základech, naprostá většina diváků skáče s kotelníky!
46:55
Za bránou Třebíče se to zase mele, ale nikdo na trestnou lavici nejde. Tohle je prostě play-off.
46:40
Góly Marek Vaniš musel použít dva pokusy až dopravil puk do brány. Asistovali mu Michal Švihálek a Martin Semrád!
44:46
Důležitý moment Přibyl s Vanišem jeli sami na brankáře a jednoho obránce, ale prvně jmenovaný si se střelou neporadil dobře. Puk končí na Horčičkově plastronu.
44:00
Hosté se ihned dostávají do přesilovkového postavení, ale dlouho tam nevydrželi. Domácí je nepouští přes modrou čáru.
42:24
Tresty David Kuchejda musí na dvě minuty na trestnou za vysokou hůl.
42:12
Jakub Suchánek nahodil na bránu prudší „zabičku“, ale Horčička ji vyrazil helmou.
41:12
Tresty Na trestnou lavici míří Zdráhal.
40:43
Ondřej Bláha vytasil svou lapačku proti tvrdé střele Čuříka.
40:02
Domácí dohrávají oslabení, ale jen pár vteřin.
40:01
Důležitý moment Jde se zase na věc, začala třetí třetina!
40:00
Důležitý moment Končí druhá třetina. Třetí část začne přibližně v 19:34.
39:32
Teď měl Bláha štěstí, že se Pekr netrefil ideálně do puku před skoro odkrytou bránou.
38:11
Tresty Punčochář jde na trestnou za držení hole.
38:01
Milan Přibyl vyslal prudkou dělovku na modré, ale puk letěl mimo tři tyče.
37:00
Nouza nahrávkou hledá Heřmana, ten byl ale blokovaný dvěma obránci. Zase se vhazuje před Bláhou.
36:22
Hra se přerušuje, hosté jsou kompletní.
34:04
Tresty Tohle bylo hodně tvrdé a možná i za hranou! Do domácího Bohunického nalétl Raška a hlavou ho narazil na mantinel. Naštěstí se nic nestalo.
33:40
Důležitý moment Tyč zazvonila za Bláhou po protiútoku hostů!
33:10
Góly Další využitá přesilovka Motoru! Od modré čáry vypálil Lukáš Bohunický a jeho střelu šikovně u brány ztečoval Martin Heřman!
32:14
Tresty Hosté z Vysočiny neudrželi nervy na uzdě a jdou na trestnou dva. Malena za nedovolené bránění a Erat dostal 10minut osobní trest za nesportovní chování.

Nepřehlédněte

České Budějovice: Bláha - Punčochář, Žovinec, Suchánek, Vráblík, Bohunický, Semrád, Škopek - Kuchejda, Rob, Boháč, Nouza, Straka C, Heřman, Vaniš, Přibyl, Švihálek, Švec, Trummer, Pašek, Marek. Trenér Rosol.

Třebíč: Horčička - Malena, Holík, Zdráhal, Bartoň, Bilčík, Přibyl, Charousek - Erat, Dolníček C, Havel, Wasserbauer, Čuřík, Pekr, Vodný, Raška, Králík, Jaroš, Čech, Voženílek. Trenér Mička.