Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Reportáž skončila 23. 11. 2003 19:38

VÍTKOVICE - TŘINEC
23. listopadu

Utkání 25. kola extraligy komentuje Miroslav Najdek

VÍTKOVICE - TŘINEC 4:2 (2:0, 1:2, 1:0) konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Vítkovičtí měli sice v závěru výhodu přesilové hry, ale ani se nenamáhali útočit, spíše se soustředili na udržení svého vedení.
58:26
Desátým třineckým vyloučeným je za podražení Král.
57:48
Domácí mohli definitivně potvrdit své vítězství. Hubáček přihrával volnému Štefankovi, ale ten zblízka Lakosila ani nadvakrát nepřekonal.
56:06
Vítkoviští udrželi své dvougólové vedení i v oslabení. Hosté se nedostali do žádného tlaku. Jedinou šanci měli po akci Malinského, který viděl najíždějícího Martynka. Ten jel sám na Pince, ale jeho střelu vítkovický brankář výborně vystihl lapačkou.
53:44
Vítkovice zvyšují na 4:2. Domácí sice nevyužili přesilovku pět na tři, resp. pět na čtyři, ale stále pokračovali v tlaku. Turkovu střelu Lakosil neudržel, ztratil přehled, nevěděl, kde má puk, čehož využil Míka a zasunul do prázdné brány.
49:53
Vítkovice se ubránily. Hosté kombinovali na malém prostoru a neprosadili se. Pouze Štefanka našel volného Janků, který střílel po ledě těsně vedle levé tyče.
51:39
Vítkovičtí mají dvacet vteřin výhodu přesilovky pěti proti třem. Za vražení na hrazení je vyloučen Melenovský. Předtím domácí žádnou šanci neměli, naopak hostující Štefanka před bránou našel Krále, a ten střílel bekhendem do levého Pincova ramene.
50:02
Vyloučen je Pletka za držení hole. Dostal navíc deset minut za nesportovní chování. Je to už třetí osobní trest v utkání.
49:53
Vítkovice se ubránily. Hosté kombinovali na malém prostoru a neprosadili se. Pouze Štefanka našel volného Janků, který střílel po ledě těsně vedle levé tyče.
47:53
Třinecký tlak může pokračovat dál. Za vysokou hůl je vyloučen Turek.
47:40
Třínečtí mají puk častěji na svých hokejkách, brankáře Pince ohrozil Král a Skořepa, ale střely nebyly příliš prudké, navíc byly z úhlu. Do další akce se rozjel Melenovský přihrál Pletkovi, ale jeho střela neprošla přes hradbu těl.
44:52
Střelu od modré vyrazil brankář Pinc vedle sebe na Polanského, ten stál ale na špatné noze a neměl těžiště. Nestačil tak vystřelil na poloprázdnou branku.
44:00
K vidění jsou zatím pouze pološance. Příkladem toho je Irgl, který dvakrát vyzkoušel Lakosila, ale jeho pokusy byly slabé a brankář si s nimi poradil. Chybí hráč před brankářem, který by dorážel střely.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
37:51
Hosté snižují na 3:2. Třineckým se podařilo rozhýbat útok. Puk z hokejky Pavelka okamžitě putoval k volnému Štefankovi, který střílel tvrdě bez přípravy a brankář Pinc nemá čisté svědomí.
37:12
Přesilovka Vítkovic zůstala nevyužita. Hostům se podařilo rozbíjet rozehrávku, nebo úspěšně vyhazovali.
36:12
Ani hosté nedohráli přesilovku do konce, protože na trestnou lavici si jde sednout Jančařík za nedovolené bránění. Třinecký obránce dostal navíc deset minut za nesportovní chování.
33:20
Za podražení je vyloučen Dresler.
33:01
Týmy jsou v plném počtu. Ani Třinečtí nedokázali v přesilovce nic vymyslet, naopak mohli inkasoval - Melenovský ztratil puk, sebral mu ho Štefanka, ale Lakosil včas vyjel z branky a kotouč odehrál do bezpečí.
31:01
Domácí přesilovku nevyužili a ani jí nedohráli do konce - za hákování je vyloučen Burger.
29:38
Třetí přesilovka v krátkém sledu, za sekání je vyloučen Polanský.
29:23
Vítkovičtí využili přesilovku a vedou 3:1 Vhazování vyhrál Burger, posunul I. Padělkovi, který poslal puk do volnéno prostoru, kde stál Kaděra, jenž tvrdě vystřelil pod břevno Lakosilovy branky.
29:04
Vyloučen je Pletka za hákování.
28:44
Hosté podnikli rychlý protiútok po pravém křídle se prodral opět Melenovský a pokoušel se najít Krále, jehož slabá střela neuspěla.
28:37
Konec přesilovky Vítkovic.
27:25
Třínec snižuje na 2:1. Hosté skórovali v oslabení. Po nenápadné akci Melenovský nahazoval před bránu puk, kam si najížděl Král a po lehké teči skončil kotouč za zády Pince.
26:37
Od modré střílel obránce Dresler, Lakosil vyrazil. Vyloučen je Houdek za držení a domácí tak mohou pokračovat v náporu.
25:31
Vítkovičtí jsou v útoku stále nebezpečnější než hosté. Střelu I. Padělka po samostatné akci vykopl s námahou Lakosil. Hostům nepomohly ani změny v sestavě: místo Kudrny hraje Hunkes, Martynek nahradil vyloučeného Pavelka, třetí útok hraje ve složení Polanský, Vítek, Zbořil.