Bříza vyrazil Bendovu střelu a poradil si i s dorážkou.
Zubíček hledal dlouhým pasem Krále, přihrávka však nebyla dostatečně přesná.
13:00
Hamrlík s Leškou míchali před Břízou pukem, ale větší nebezpečí vymyslet nedokázali.
11:54
Duu Barinka - Čech se při rychlém protiútoku nepodařila finální přihrávka. Sparta zatím předvádí neplodný tlak směrem do zlínské obranné třetiny.
10:14
Druhá přesilovka se hráčům Zlína vydařila více, ale obětaví obránci Sparty je do brankové příležitosti nepustili.
8:14
Pilař odchází na dvě minuty na trestnou lavici. Zlín hraje další přesilovku.
7:58
Zlín si v přesilovce šanci nevypracoval.
7:03
Zlín v přesilovce pustil tři metry před Murína Hlinku, který střílel nad vyrážečku, ale gólman dokázal vyrazit puk nad horní tyčku.
5:58
Martin Čech byl v útočném pásmu zahákován Sivkem, a Zlín hraje dvě minuty přesilovku.
5:26
Sparta dokázala hosty v přesilovce sevřít v jejich obranném pásmu, ale gólovou šanci si nevypracovala.
3:26
Na dvě minuty za držení jde na trestnou lavici Galvas ze Zlína. Snažil se bránit Stehlíka.
3:00
Po střele Krále zasahoval Bříza ve spolupráci s tyčkou.
2:44
Po sólovém průniku Kašpaříka musel poprvé zasahovat zlínský gólman Murín.
2:30
Několik pokusů o útok na obou stranách končilo na hokejkách obránců.
1:20
Průnik Sparťana Tona do útočného pásma bez problémů zlikvidovali obránci Zlína.
0:11
Melenevský vyzkoušel nahozeným beckhandem pozornost Petra Břízy.
0:01
Byla zahájena první třetina.
Dvojici hlavních rozhodčích tvoří Bolina, Turčan.
Domácí Sparta vede 3:2 ma zápasy a nastupuje do utkání s odhodláním ukončit sérii.