SPARTA - ZLÍN
6. čtvrtfinále

Utkání komentuje Marek Hlava

33:26
Sparta vede 2:0. Střelu Černoška Murín pouze vyrazil před sebe a dojíždějící Štrba celkem snadno dorazil puk do sítě.
32:56
Po dorážce Bendy menší rvačka se strhla pro změnu u branky Břízy. Tentokrát bez trestu.
32:00
Zlín je jako opařený, Sparta rázem ožila a útok střídá útok.
30:34
Zlín dostal nešťastný gól. Sparta vede 1:0. Černošek dostal trochu prostoru ve středním pásmu a z poloviny hřiště nahodil puk na Murína, který neměl šanci, protože vysoký puk metr před ním dopadl na led a smolně se odrazil do levého horního rohu branky.
29:18
Zlín má převahu, jeho hráči zkouší nahazovat puky na Břízu.
29:41
Zlín přitvrdil, ale ani další přesilovku nevyužil.
28:40
Obrovskou šanci prováhal Rachůnek, který tři metry před Břízou tak dlouho hledal volného spoluhráče, až puk z jeho hole ke Královi neprošel. Vracející se Kratěna ho bruslí kopl na boční konstrukci branky.
27:41
Hanzlík zastavil v rozporu s pravidly na modré Melenovského, Zlín bude hrát přesilovku.
26:00
Obraz hry je stejný jako v první třetině. Vládnou obrany, o něco aktivnější je Zlín.
24:43
Zlín se bez potíží ubránil, při vyloučení Tona a Marka přišla Sparta o svou nejúdernější řadu v play off.
22:43
Rána Štrby vypadla Murínovi z lapačky a o puk ležící na ledě se servalo několik hráčů. Vosátka (2+2) a Leška ze Zlína byli vyloučeni za hrubost. Stejně tak Ton a Marek ze Sparty. Ti ale oba jen na dvě minuty. Sparta hraje přesilovku.
21:30
Po pokusu Záhorovského musel Bříza na led, ale puk ležící na ledě Benda už strčit do sítě nedokázal.
20:01
Byla zahájena druhá třetina.
20:00
První třetina se hrála ve vysokém tempu, ale na obou týmech bylo znát, že nechtějí halvně inkasovat, a obrana převládala nad útokem. Najvětší šancí byla střela Krále do pravé tyčky Břízovy branky (3. minuta).
20:00
Konec první třetiny.
19:44
Střela od modré čáry trefila Břízu do levé brusle. Sparta měla štěstí.
19:00
Domácí žene vpřed vyprodaná hala.
18:53
Výhoda jednoho hráče na ledě Spartě nic nepřinesla. V závěru dvouminutovky se sice její hráči usadili před Murínem, ale do šance se nedostali.
16:53
Melenovský podrazil v obranném pásmu Straku a Spartu čeká v závěru první třetiny druhá přesilovka.