Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Reportáž skončila 22. 11. 2003 13:33

KLADNO - KARLOVY VARY
21.listopadu 2003

Dohrávku 14. kola extraligy komentuje Jaroslav Martínek

KLADNO - KARLOVY VARY 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Divácí vyprovází hráče skandovaným potleskem a oslavují zaslouženou výhru. Domácí hokejisté dokázali vystupňovat nápor a v přesilovce rozhodl Kasík.
59:36
Třetí branku dává Miloslav Hořava. Ten nejdříve zleva od modré těsně minul prázdnou bránu, ale pro puk si znovu dojel a zprava už mířil přesně.
58:45
Po oddechovém čase zůstává Franěk na střídačce, Karlovy Vary zahajují power play.
58:45
Vhazovat se bude před brankářem Orctem. Hostující trenér si vybral oddechový čas.
57:03
Kladno už v podstatě brání své vedení. Utkání sleduje 3 102 diváků.
56:45
Karlovarští se sanží vystupňovat nápor, ale chybí jim finální přihrávka. Domácí čekají na rychlé protiútoky, z kterých by si upevnili své vedení.
54:49
Domácí potřetí trefují tyč! Z pravého kruhu vypálil Lažo a kotouč se otřel o horní tyčku.
53:36
Kladenští na celé dvě minuty uzamkli hosty v obranném pásmu. Největší šanci měl Horna, ale Franěk si poradil, takže se hraje v plném počtu.
51:36
Kladno se hned vrhlo do protiútoku, Rodin trefil loktem do obličeje Jankových, takže přesilovku budou hrát pro změnu domácí.
51:22
Hosté si vypracovali tlak, ale branku z něj nevytěžili. Kladno se ubránilo.
49:26
Přesilovku si zahrají hosté. Tvrdík vletěl jako uragán do útočného pásma domácích a v poslední chvíli ho musel nedovoleně zastavit Klimt.
48:50
Domácí obránce Petr Hořava trefil od modré svého spoluhráče Jankových do hlavy, který se okamžitě skácel k zemi. Zprvu to vypadalo velice dramaticky, ale hráč se posléze za pomoci masérů zvedl a odjel na střídačku.
48:17
Kladenští jsou po vstřelené brance při chuti. Tvrdě vystřelil Bartanus, ale trefil jen před sebou stojícího obránce Krajička, který se jen těžko zvedal z ledu.
47:02
Kladenští využívají za šest vteřin přesilovku a vedou. Lažo posunul puk na Kasíka, který nekompromisně propálil všechno, co mu stálo v cestě.
46:56
Vyloučen je Rodin, za brankou narazil na hrazení kapitána Zajíce.
45:29
Kladno se ubránilo. Do tlaku se v první minutě přesilovky dostal Lipianského útok, ale neměl žádnou příležitost k zakončení, Vantrobova střela minula branku a domácí se už dokázali ubránit.
43:29
Karlovy Vary budou hrát přesilovku, vyloučen je Pazourek za hákování.
43:15
Rychlý protiútok hostů zakončoval Tvrdík, ale Orct vyrazil puk do rohu kluziště.
42:46
Polák napřáhl z pravého křídla, ale Orct jeho ránu chytá. Hra se zatím nezměnila.
40:13
Hraje se v plném počtu.
40:01
Kumstáta nahradil v karlovarské sestavě Košťál.
40:01
Začala třetí třetina. Ještě třináct vteřin se bude hrát čtyři na čtyři.
40:00
Konec druhé třetiny. Ta mnoho hokejové krásy nepřinesla. Hráčům nelze vytknout, že by nebojovali, ale oboustraně zápasu chybí myšlenka.
38:48
Do kladenského pásma se natlačil hostující obránce Galvas, ale jeho backhandovou střelu po ledě Orct bez problému zlikvidoval.
38:13
Bude se hrát čtyři na čtyři. Lipianský a Miloslav Hořava jsou vyloučeni za hrubost.
37:20
Domácí v přesilovce absolutně nic nepředvedli, vůbec se nemohli dostat do pásma. Do útoku se tak dostali Karlovarští. Tvrdík bez přípravy střílel, ale Orct střelu vyrazil, poté domácí obránce Miloslav Hořava pálí z prostoru mezi kruhy, brankář Franěk chytá.
35:20
Na ofenzivní výlet se vydal Petr Hořava, na útočné modré byl však zahákován Němčickým, který byl dnes podruhé vyloučen. Obecenstvo je tak plno očekávání hokejové akce, která by přinesla branku.
35:00
Rodin vypálil po vyhraném buly od modré, ale puk bezpečně končí v připravené Orctově lapačce.
33:20
Nechybí nasazení z obou stran, ale v utkání není vidět přesnost v kombinacích, což rozhoduje o tom, že se hodně se hraje ve středním pásmu, a že se šance nerodí. Diváci začínají být nespokojení.