Diskuze

Pardubice rozhodly šest vteřin před koncem, Sparta vyhrála v prodloužení

Také druhé zápasy čtvrtfinále hokejové extraligy nabídly dramatickou a velmi vyrovnanou podívanou. Pardubice zvládly i podruhé na domácím ledě porazit Hradec Králové, o vítězství 3:2 rozhodl pouhých šest vteřin před koncem Robert Kousal. Spartě s Libercem ani tentokrát nestačilo šedesát minut hry, nakonec v prodloužení zařídil druhý bod Pražanům za výhru 3:2 Michal Řepík. Série pokračují v úterý 19. března v Hradci a Liberci.
JK

Tak aby Hradec ukázal, že umí Pardubice porazit, musel by je aspoň porazit...

0 0
možnosti
MH

Obě série zatím trpí na ne moc kvalitní výkony rozhodčích. Nedrží v průběhu utkání stejný metr, vylučují za smyšlené přestupky a celkově se bojí aby se jim utkání nezvrhlo. K tomu trochu přísnější metr k favoritům. Rozkouskování hry samozřejmě vyhovuje slabším týmům a série se tak jeví vyrovnanější než se čekalo.

1 1
možnosti
PB

Pešán se měl ukázat jako chlap a omluvit se za ten kriminální čin Flynna.

MS

No spis se divim ze Praha ma milion obyvatel a neni na PO vyprodana arena, pritom fanousci Sparty brecej, jak jim fanousci Pardubic nebo Brna zabiraj mista a jak je to mozne, ze jich je tam tolik v zakladni casti. Prijde PO a hala je zaplnena ze 2/3, kde jsou ty uplakanci a fanousci Sparty? 100tis Pce a navsteva 10tis, 1mil Praha a navsteva 12tis.

6 12
možnosti
TV

Hezký pokus odvézt pozornost od katastrofálního výkonu rozhodčích a prasárny od Flynna. Jinak v Praze je o dost větší konkurence v tom jak lidi večer zabavit než v Pardubicích. Za sebe například, včera jsem místo návštěvy O2 šel radši hrát sám.

12 4
možnosti
JF

J83a57n 95F26o92r96e57j88t

16. 3. 2024 22:34

Hnusný faul vyplývající z přemotivanosti. Nevinil bych ani tak Flynna, i když samozřejmě jeho zodpovědnost, ale hlavním strůjcem je Pešán.

3 5
možnosti
RN

Mas to nejak podlozeny, nebo to je jen tvuj dojem?

0 0
možnosti
MH

Sparta vyhraje a tolik pláče asi nová móda

1 11
možnosti

Pane Husku, myslíte? Řekl bych, že Sparta vyhrála i přes trapný výkon rozhodčích (tedy na rozdíl od včerejších). Že SPA vyhrála je pro mě potěšující. Co není potěšující (předpokládám, že pro většinu hokejových fanoušků), je to, jak negativně ovlivňují zápasy hokejové play-of rozhodčí. A to myslím obecně.