Diskuze

Pardubice přehrály i Kuopio a slaví přímý postup do semifinále Spengler Cupu

Hokejisté Pardubic porazili na Spenglerově poháru v Davosu Kuopio 2:1, vyhráli základní skupinu a postoupili přímo do sobotního semifinále nejstaršího turnaje na světě. Utkání rozhodl gól Tomáše Zohorny v 58. minutě, výborným výkonem se pod výhru extraligového lídra podepsal brankář Milan Klouček.
JS

J87a62n 98S88a37f67a46r64i62k

29. 12. 2023 8:32

Celkove moc pekny zapas, ktery malem zkazili svym velmi spatnym piskanim sudi. Velka spousta faulu se nepiskala, aby pak ve treti tretine si vybrali nektere fauly Pardubic, za ktere vylucovali. Pritom takovych situaci bylo v zapase desitky. Bylo videt, ze hraci byli nervozni, nastesti se to nezvrhlo...

0 0
možnosti
PS

P18e72t70r 20S63a92k12o

28. 12. 2023 18:59

Dobre! Posledni roky berou ceske celky tento turnaj vazne a vysledky tomu odpovidaji. Sparte triumf tesne utekl, co letos pernici? drzim palce

28. 12. 2023 18:20

Pardubice vyhrali se stestim, porad v oslabeni za hloupe vylucovani, napr, za nastoupeni vice hracu na led nez je potreba a to behem zapasu 2x. Vykradene hlavy .. . Vyhravat bully se snad nikdy neanuci. Souper byl lepsi,

0 23
možnosti
JH

lepší nebyl, bylo to hodně vyrovnané, chvíli tlačil jeden pak zas druhý, pardubice ale dali 2 branky a soupeř jen jednu navíc jen v přesilovce, jinak ji nebyli schopni dát

15 0
možnosti
PH

Náš tým byl sice horší, ale výhra se počítá Rozhodčí byl špatný. Na obou stranách netrestal fauly, které byly na vyloučení do konce zápasu a pak vylučoval za nic. Z toho pramenilo i oplácení a potyčky.

Zápas ale moc pěkný a dobré pro Pardubice, že už mají semifinále jisté a mají odpočinek. Na semifinále síly navíc budou potřeba.

28. 12. 2023 17:46

Viděl jsem pouze 3. třetinu, ale pokud předchozí dvě byly obdobné, tak Pardubice vyhrály zcela nezaslouženě. Finové byly celou 3. třetinu o třídu lepší, chvílemi i o dvě třídy. Málo kdy se v zápase papírově stejně silných soupeřů vidí takový kvalitativní rozdíl. A to píšu jako fanoušek Pardubic....

3 21
možnosti

Pane Nepl bylo to cca vyrovnané utkání a na velké šance bych řekl, že i Pardubice o malinko lepší (za celý zápas).