České Budějovice rozhodly už v úvodním dějství, když se v sedmé minutě trefil Květoň a v 18. minutě zvýšil Červený. Na začátku závěrečného dějství dovršil výsledek v přesilovce znovu Červený.
Přípravné zápasyTurnaj O pohár prezidenta Baškirské oblasti v Ufě: HC Verva Litvínov - Weisswasser Lausitzer Füchse 4:1 (1:0, 2:1, 1:0) Rytíři Kladno - Neftěchimik Nižněkamsk 5:4 (2:0, 2:1, 1:3) PSG Zlín - HKm Zvolen 5:2 (1:0, 1:0, 3:2) |
Karlovy Vary na turnaji O pohár prezidenta Baškirské oblasti v Ufě vyhrály nad domácím Salavatem Julajev 4:1. Ve druhé minutě otevřel skóre Kumstát a pět vteřin do konce úvodní třetiny zvýšil Doležal.
Za domácí snížil ve 26. minutě Stepanov, ale na konci druhého dějství vrátil Energii dvoubrankové vedení Zaťovič a ještě osm vteřin před koncem pojistil výsledek Skuhravý.
Kladno doma porazilo dalšího účastníka KHL Neftěchimik Nižněkamsk s českými útočníky Petrem Koukalem a Janem Kolářem 5:4. V šesté minutě otevřel skóre v přesilovce Hlaváč, náskok zvýšil Libor Procházka, na Kolářovo snížení v početní výhodě v druhé části rychle odpověděl Valský a v 39. minutě výšil na 4:1 Látal.
Alševskij v přesilovce a Osala pak snížili na 3:4, ale ve 49. minutě ujel ve vlastním oslabení Látal a branka Osaly v početní výhodě už Nižněkamsku nebyla nic platná.
Zlín doma vyhrál nad Zvolenem 5:4, když získal na začátku úvodní části vedení díky Linhartovi a ve 23. minutě zvýšil v přesilovce na 2:0 Tesařík. V závěrečné třetině nejdříve na Chovanovo snížení v početní výhodě odpověděl rovněž v přesilovce Veselý a na Zuzinovu trefu rychle reagoval Čajánek a výsledek ještě pojistil Köhler.
Litvínov vyhrál nad německým druholigovým Wiesswasserem Lausitzer Füchse 4:1. Severočeši vedli díky Smolka a Hüblovi 2:0, na Fischerovo snížení reagovali Posmyk a Baláž.
European TrophySeverní divize: Další utkání: Kärpät Oulu - Lulea Hockey 2:4 (za domácí Plíhal 0+1). Jižní divize: Východní divize: |
Severní divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Lulea | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 29:10 | 18 |
2. | Eisbären Berlín | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 18:7 | 12 |
3. | Hamburk | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 14:12 | 6 |
4. | Mountfield Č. Budějovice | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 11:13 | 6 |
5. | Kärpät Oulu | 6 | 1 | 1 | 1 | 3 | 14:18 | 6 |
6. | Salcburk | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11:18 | 6 |
7. | Plzeň | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 10:15 | 2 |
8. | Kometa Brno | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 8:22 | 1 |
Jižní divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | HV 71 | 5 | 5 | 0 | 0 | 0 | 19:5 | 15 |
2. | Sparta Praha | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 22:24 | 11 |
3. | Chomutov | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 | 25:20 | 9 |
4. | Slovan Bratislava | 7 | 1 | 3 | 0 | 3 | 21:19 | 9 |
5. | Vídeň Capitals | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 14:13 | 9 |
6. | Linköping | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 14:18 | 6 |
7. | Jyväskylä | 5 | 0 | 0 | 2 | 3 | 12:23 | 2 |
8. | KalPa Kuopio | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 14:19 | 4 |
Východní divize
Tým | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
1. | Tappara Tampere | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18:8 | 10 |
2. | Pardubice | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:9 | 9 |
3. | Djurgaarden | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 13:16 | 8 |
4. | Brynäs | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 15:18 | 8 |
5. | TPS Turku | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 12:9 | 7 |
6. | Liberec | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 16:19 | 6 |
7. | Fribourg | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 9:14 | 3 |
8. | Bern | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 9:15 | 3 |