Daniel Tarzcal (vlevo) na archivním snímku

Daniel Tarzcal (vlevo) na archivním snímku | foto: Jan Strouhal, MAFRA

Místo oslav příbramský záložník Tarczal po gólu kontroloval rozhodčího

• 0
Postaral se o vyrovnání na 2:2, i když pořádně nevěděl jak. Příbramský záložník Daniel Tarczal byl zkrátka v 55. minutě na správném místě. Po střele Kuvajťana Azíze zpoza vápna gólman vytáhl míč před sebe a od Tarczala se odrazil do branky. "Jen jsem reflexivně máchnul nohou," popisoval Tarczal klíčový moment. Skóre už se nezměnilo a Příbram doma remizovala s Jihlavou 2:2.

Místo oslavy jste se otočil na pomezního rozhodčího. Bál jste se ofsajdu? Vůbec jsem nevěděl, kde stojím. Spadnul mi kámen ze srdce, když jsem viděl, že pomezní nadzvednul praporek.

Utkání Příbram versus Jihlava ve videoreportáži

Máte bod, ale proti Jihlavě jste chtěli víc, že?
Zkomplikovali jsme si to prvním poločasem, kdy náš výkon nebyl optimální. Nevypracovali jsme si žádné šance, ani fyzicky to z naší strany nebylo dobré.

Co vám na to o přestávce řekl trenér Straka?
Samozřejmě nás nepochválil. Ve druhém poločase jsme hru zvedli a s trochou štěstí jsme mohli dát i třetí gól, ale Jihlavu podržel brankář. Když si promítnu první poločas, remíza je asi spravedlivá.

Počtvrté v řadě jste pod novým koučem na jaře neprohráli. Věříte si víc?
Jistě. Každé mužstvo povzbudí, když vyhrává nebo alespoň boduje. Doufám, že v příštím kole budeme zase o něco lepší, i když nás čeká těžký zápas v Plzni. Pojedeme si to tam užít.