Souhrn
Kvalifikace ME, Skupina H
17. 11. 2023 16:00
Kazachstán
3
:
1
(1:0)
San Marino
(19')Česnokov(50')Mularoni(51')Česnokov(60')Franciosi(63')Kenesov(89')Fabbri(89')Jerlanov(90+1')Pancotti(90+2')Ajmbetov
Články
Albánie uhrála bod a slaví účast na fotbalovém Euru. Postupují i Dánové
Boj o Euro: Anglie vyhrála v Itálii, Ronaldo dal dva góly při výhře Portugalska
Ronaldo dotáhl Portugalsko k výhře v Lucembursku, Dánové selhali v Kazachstánu
Pohodlné úspěchy favoritů. Francie vyhrála na Gibraltaru, Anglie na Maltě
Anglie i díky Sakově hattricku rozdrtila Makedonii, Francie udolala Řeky
Italové budou po remíze s Ukrajinou obhajovat titul na Euru. Postupují i Slovinci
Fotbalisté Anglie porazili v repríze finále Eura Itálii a postoupili na ME
Lewandowski dvěma góly zařídil Polsku výhru nad Faeřany. Maďaři porazili Srbsko
Albánie po výhře nad Polskem přeskočila Česko, na které se dotáhlo Moldavsko
Ukrajincům Letná svědčila. V kvalifikaci Eura tam zdolali Severní Makedonii
Načíst další
Další zápasy kola
Kvalifikace ME - Skupina E
Česko 3:1 Polsko Moldavsko 1:1 Faerské ostrovy Moldavsko 0:0 Česko Polsko 1:0 Albánie Faerské ost. 0:3 Česko Albánie 2:0 Moldavsko Moldavsko 3:2 Polsko Faerské ostrovy 1:3 Albánie Česko 1:1 Albánie Polsko 2:0 Faerské ostrovy Faerské ostrovy 0:1 Moldavsko Albánie 2:0 Polsko Faerské ostrovy 0:2 Polsko Polsko 1:1 Moldavsko Moldavsko 1:1 Albánie Albánie 0:0 Faerské ostrovy Kvalifikace ME - Skupina J
Bosna 3:0 Island Slovensko 0:0 Lucembursko Portugalsko 4:0 Lichtenštejnsko Lichtenštejnsko 0:7 Island Lucembursko 0:6 Portugalsko Slovensko 2:0 Bosna Lucembursko 2:0 Lichtenštejnsko Island 1:2 Slovensko Portugalsko 3:0 Bosna Island 0:1 Portugalsko Bosna 0:2 Lucembursko Lichtenštejnsko 0:1 Slovensko Slovensko 0:1 Portugalsko Bosna 2:1 Lichtenštejnsko Lucembursko 3:1 Island Island 1:0 Bosna Kvalifikace ME - Skupina H
Kazachstán 1:2 Slovinsko Dánsko 3:1 Finsko San Marino 0:2 Sev. Irsko Kazachstán 3:2 Dánsko Slovinsko 2:0 San Marino Sev. Irsko 0:1 Finsko Finsko 2:0 Slovinsko Dánsko 1:0 Sev. Irsko San Marino 0:3 Kazachstán Finsko 6:0 San Marino Sev. Irsko 0:1 Kazachstán Slovinsko 1:1 Dánsko Kazachstán 0:1 Finsko Dánsko 4:0 San Marino Slovinsko 4:2 Sev. Irsko Kazachstán 1:0 Sev. Irsko Kvalifikace ME - Skupina G
Bulharsko 0:1 Černá Hora Srbsko 2:0 Litva Černá Hora 0:2 Srbsko Maďarsko 3:0 Bulharsko Litva 1:1 Bulharsko Černá Hora 0:0 Maďarsko Maďarsko 2:0 Litva Bulharsko 1:1 Srbsko Litva 2:2 Černá Hora Srbsko 1:2 Maďarsko Černá Hora 2:1 Bulharsko Litva 1:3 Srbsko Bulharsko 0:2 Litva Maďarsko 2:1 Srbsko Srbsko 3:1 Černá Hora Litva 2:2 Maďarsko Kvalifikace ME - Skupina B
Gibraltar 0:3 Řecko Francie 4:0 Nizozemsko Irsko 0:1 Francie Nizozemsko 3:0 Gibraltar Řecko 2:1 Irsko Gibraltar 0:3 Francie Francie 1:0 Řecko Irsko 3:0 Gibraltar Francie 2:0 Irsko Nizozemsko 3:0 Řecko Irsko 1:2 Nizozemsko Řecko 5:0 Gibraltar Nizozemsko 1:2 Francie Irsko 0:2 Řecko Řecko 0:1 Nizozemsko Gibraltar 0:4 Irsko Kvalifikace ME - Skupina A
Skotsko 3:0 Kypr Španělsko 3:0 Norsko Gruzie 1:1 Norsko Skotsko 2:0 Španělsko Norsko 1:2 Skotsko Kypr 1:2 Gruzie Skotsko 2:0 Gruzie Norsko 3:1 Kypr Gruzie 1:7 Španělsko Kypr 0:3 Skotsko Španělsko 6:0 Kypr Norsko 2:1 Gruzie Španělsko 2:0 Skotsko Kypr 0:4 Norsko Gruzie 4:0 Kypr Norsko 0:1 Španělsko Kvalifikace ME - Skupina F
Rakousko 4:1 Ázerbájdžán Švédsko 0:3 Belgie Rakousko 2:1 Estonsko Švédsko 5:0 Ázerbájdžán Ázerbájdžán 1:1 Estonsko Belgie 1:1 Rakousko Rakousko 2:0 Švédsko Estonsko 0:3 Belgie Ázerbájdžán 0:1 Belgie Estonsko 0:5 Švédsko Belgie 5:0 Estonsko Švédsko 1:3 Rakousko Estonsko 0:2 Ázerbájdžán Rakousko 2:3 Belgie Ázerbájdžán 0:1 Rakousko Belgie 1:1 Švédsko Kvalifikace ME - Skupina D
Arménie 1:2 Turecko Chorvatsko 1:1 Wales Wales 1:0 Lotyšsko Turecko 0:2 Chorvatsko Wales 2:4 Arménie Lotyšsko 2:3 Turecko Arménie 2:1 Lotyšsko Turecko 2:0 Wales Chorvatsko 5:0 Lotyšsko Turecko 1:1 Arménie Arménie 0:1 Chorvatsko Lotyšsko 0:2 Wales Lotyšsko 2:0 Arménie Chorvatsko 0:1 Turecko Turecko 4:0 Lotyšsko Wales 2:1 Chorvatsko Kvalifikace ME - Skupina C
S. Makedonie 2:1 Malta Itálie 1:2 Anglie Anglie 2:0 Ukrajina Malta 0:2 Itálie Malta 0:4 Anglie S. Makedonie 2:3 Ukrajina Ukrajina 1:0 Malta Anglie 7:0 S. Makedonie Ukrajina 1:1 Anglie S. Makedonie 1:1 Itálie Itálie 2:1 Ukrajina Malta 0:2 S. Makedonie Ukrajina 2:0 S. Makedonie Itálie 4:0 Malta Anglie 3:1 Itálie Malta 1:3 Ukrajina Kvalifikace ME - Skupina I
Bělorusko 0:5 Švýcarsko Izrael 1:1 Kosovo Andorra 0:2 Rumunsko Kosovo 1:1 Andorra Rumunsko 2:1 Bělorusko Švýcarsko 3:0 Izrael Andorra 1:2 Švýcarsko Bělorusko 1:2 Izrael Kosovo 0:0 Rumunsko Švýcarsko 2:2 Rumunsko Izrael 2:1 Andorra Bělorusko 2:1 Kosovo Andorra 0:0 Bělorusko Rumunsko 1:1 Izrael Kosovo 2:2 Švýcarsko Švýcarsko 3:0 Andorra
Sestavy
Šackij – Kajrov (54. Skvorcov), Malyj, Maročkin, Bystrov (54. Jerlanov), Dosmagambetov (61. Vorogovskij) – Zujev (54. Kenesov), Orazov, Ajmbetov, Česnokov – Bejsebekov. | E. Benedettini – Ma. Battistini, Fabbri, Di Maio (46. Franciosi), Rossi, Tosi – A. Golinucci, Capicchioni (90+4. E. Golinucci), Mularoni (90+4. Lunadei), Lazzari (77. Pancotti) – Nanni (27. Vitaioli). |
1. poločas
Góly19' Česnokov | |
Střídání27' Nanni 27' Vitaioli |
2. poločas
Góly51' Česnokov 90+2' Ajmbetov Karty63' Kenesov 89' Jerlanov | Góly60' Franciosi Karty50' Mularoni 89' Fabbri 90+1' Pancotti |
Střídání54' Bystrov 54' Jerlanov 54' Kajrov 54' Skvorcov 54' Zujev 54' Kenesov 61' Dosmagambetov 61' Vorogovskij 74' Zujev 74' Tapalov | Střídání46' Di Maio 46' Franciosi 77' Lazzari 77' Pancotti 90+4' Capicchioni 90+4' E. Golinucci 90+4' Mularoni 90+4' Lunadei |