Pondělí 13. července 2020, svátek má Markéta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 13. července 2020 Markéta

Los soutěže

FORTUNA:LIGA 2019/2020

Skupina o záchranu - 1. kolo
20. 6. 2020 Teplice Karviná 4:1
20. 6. 2020 Příbram Olomouc 2:0
20. 6. 2020 Zlín Opava 3:1
Skupina o titul - 1. kolo
20. 6. 2020 Sparta Liberec 4:1
20. 6. 2020 Ostrava Slavia 1:3
21. 6. 2020 Plzeň Jablonec 2:0
Skupina o EL - 1. semifinále
21. 6. 2020 Slovácko Bohemians 1905 1:2
21. 6. 2020 Mladá Boleslav Č. Budějovice 2:1
Skupina o záchranu - 2. kolo
23. 6. 2020 Olomouc Teplice 0:0
23. 6. 2020 Zlín Příbram 1:0
23. 6. 2020 Karviná Opava 0:0
Skupina o titul - 2. kolo
23. 6. 2020 Sparta Ostrava 3:2
24. 6. 2020 Jablonec Liberec 1:1
24. 6. 2020 Slavia Plzeň 1:0
Skupina o EL - 2. semifinále
27. 6. 2020 Č. Budějovice Mladá Boleslav 0:2
27. 6. 2020 Bohemians 1905 Slovácko 2:1
Skupina o titul - 3. kolo
27. 6. 2020 Liberec Ostrava 2:1
28. 6. 2020 Plzeň Sparta 2:1
28. 6. 2020 Slavia Jablonec 4:0
Skupina o záchranu - 3. kolo
28. 6. 2020 Olomouc Karviná 3:1
28. 6. 2020 Teplice Zlín 4:1
28. 6. 2020 Opava Příbram 0:0
Skupina o EL - 1. finále
4. 7. 2020 Mladá Boleslav Bohemians 1905 3:0
Skupina o titul - 4. kolo
5. 7. 2020 Liberec Slavia 1:3
5. 7. 2020 Ostrava Plzeň 0:0
5. 7. 2020 Sparta Jablonec 3:0
Skupina o EL - 2. finále
7. 7. 2020 Bohemians 1905 Mladá Boleslav 2:1
Skupina o titul - 5. kolo
8. 7. 2020 Slavia Sparta 0:0
8. 7. 2020 Plzeň Liberec 4:0
8. 7. 2020 Jablonec Ostrava 1:1
Skupina o EL - Kvalifikace
12. 7. 2020 Liberec Mladá Boleslav 2:0
Skupina o záchranu - 4. kolo
23. 7. 2020 Opava Olomouc 18:00
23. 7. 2020 Příbram Teplice 18:00
23. 7. 2020 Zlín Karviná 18:00
Skupina o záchranu - 5. kolo
26. 7. 2020 Olomouc Zlín 17:00
26. 7. 2020 Teplice Opava 17:00
26. 7. 2020 Karviná Příbram 17:00
Základní část - 1. kolo
12. 7. 2019 Jablonec Bohemians 1905 2:0
13. 7. 2019 Ostrava Liberec 1:2
13. 7. 2019 Příbram Teplice 1:1
13. 7. 2019 Plzeň Olomouc 3:1
14. 7. 2019 Č. Budějovice Opava 0:1
14. 7. 2019 Mladá Boleslav Karviná 1:0
14. 7. 2019 Sparta Slovácko 0:2
15. 7. 2019 Zlín Slavia 0:1
Základní část - 2. kolo
19. 7. 2019 Liberec Plzeň 1:2
20. 7. 2019 Slovácko Č. Budějovice 0:2
20. 7. 2019 Olomouc Zlín 1:0
20. 7. 2019 Opava Příbram 1:0
20. 7. 2019 Sparta Jablonec 2:0
21. 7. 2019 Bohemians 1905 Mladá Boleslav 3:0
21. 7. 2019 Teplice Slavia 1:5
22. 7. 2019 Karviná Ostrava 1:2
Základní část - 3. kolo
26. 7. 2019 Ostrava Teplice 0:1
27. 7. 2019 Zlín Liberec 2:1
27. 7. 2019 Příbram Bohemians 1905 3:2
27. 7. 2019 Plzeň Karviná 3:2
28. 7. 2019 Jablonec Slovácko 6:0
28. 7. 2019 Mladá Boleslav Opava 4:1
28. 7. 2019 Slavia Olomouc 1:0
29. 7. 2019 Č. Budějovice Sparta 2:2
Základní část - 4. kolo
2. 8. 2019 Opava Ostrava 0:2
3. 8. 2019 Liberec Olomouc 0:1
3. 8. 2019 Slovácko Zlín 1:0
3. 8. 2019 Bohemians 1905 Plzeň 0:0
4. 8. 2019 Karviná Slavia 0:0
4. 8. 2019 Č. Budějovice Jablonec 1:1
4. 8. 2019 Sparta Příbram 3:0
18. 9. 2019 Teplice Mladá Boleslav 2:0
Základní část - 5. kolo
9. 8. 2019 Zlín Teplice 1:0
10. 8. 2019 Ostrava Bohemians 1905 4:2
10. 8. 2019 Olomouc Karviná 1:1
10. 8. 2019 Příbram Č. Budějovice 2:0
10. 8. 2019 Slavia Liberec 1:0
11. 8. 2019 Jablonec Opava 2:1
11. 8. 2019 Plzeň Slovácko 0:2
11. 8. 2019 Mladá Boleslav Sparta 4:3
Základní část - 6. kolo
16. 8. 2019 Č. Budějovice Slavia 0:3
17. 8. 2019 Slovácko Příbram 2:0
17. 8. 2019 Opava Zlín 0:3
17. 8. 2019 Bohemians 1905 Olomouc 3:2
18. 8. 2019 Sparta Ostrava 2:0
18. 8. 2019 Karviná Liberec 0:1
18. 8. 2019 Jablonec Mladá Boleslav 2:1
18. 8. 2019 Teplice Plzeň 1:1
Základní část - 7. kolo
23. 8. 2019 Olomouc Teplice 2:0
23. 8. 2019 Ostrava Slovácko 3:0
24. 8. 2019 Zlín Karviná 1:4
24. 8. 2019 Příbram Jablonec 4:0
24. 8. 2019 Slavia Bohemians 1905 4:0
25. 8. 2019 Plzeň Opava 4:0
25. 8. 2019 Mladá Boleslav Č. Budějovice 4:2
25. 8. 2019 Liberec Sparta 3:1
Základní část - 8. kolo
31. 8. 2019 Bohemians 1905 Liberec 2:1
31. 8. 2019 Slovácko Mladá Boleslav 1:1
31. 8. 2019 Příbram Plzeň 1:2
1. 9. 2019 Opava Slavia 1:1
1. 9. 2019 Teplice Karviná 0:0
1. 9. 2019 Jablonec Ostrava 2:1
1. 9. 2019 Č. Budějovice Zlín 2:0
1. 9. 2019 Sparta Olomouc 3:3
Základní část - 9. kolo
13. 9. 2019 Olomouc Opava 2:0
14. 9. 2019 Liberec Teplice 1:1
14. 9. 2019 Mladá Boleslav Příbram 6:0
14. 9. 2019 Slavia Slovácko 3:0
15. 9. 2019 Karviná Bohemians 1905 0:0
15. 9. 2019 Zlín Sparta 0:2
15. 9. 2019 Ostrava Č. Budějovice 2:1
16. 9. 2019 Plzeň Jablonec 3:2
Základní část - 10. kolo
20. 9. 2019 Bohemians 1905 Zlín 2:2
21. 9. 2019 Příbram Karviná 0:2
21. 9. 2019 Slovácko Teplice 1:1
21. 9. 2019 Opava Liberec 1:1
21. 9. 2019 Č. Budějovice Plzeň 0:3
22. 9. 2019 Mladá Boleslav Ostrava 2:0
22. 9. 2019 Sparta Slavia 0:3
23. 9. 2019 Jablonec Olomouc 2:2
Základní část - 11. kolo
27. 9. 2019 Teplice Bohemians 1905 1:0
28. 9. 2019 Zlín Jablonec 0:1
28. 9. 2019 Olomouc Slovácko 2:2
28. 9. 2019 Slavia Mladá Boleslav 1:0
29. 9. 2019 Karviná Opava 1:1
29. 9. 2019 Plzeň Sparta 1:0
30. 9. 2019 Liberec Č. Budějovice 4:2
30. 9. 2019 Ostrava Příbram 3:0
Základní část - 12. kolo
4. 10. 2019 Slovácko Liberec 3:1
5. 10. 2019 Opava Teplice 0:1
5. 10. 2019 Ostrava Zlín 4:0
5. 10. 2019 Příbram Olomouc 0:0
5. 10. 2019 Sparta Karviná 4:0
6. 10. 2019 Č. Budějovice Bohemians 1905 3:2
6. 10. 2019 Mladá Boleslav Plzeň 2:1
6. 10. 2019 Jablonec Slavia 0:2
Základní část - 13. kolo
19. 10. 2019 Liberec Jablonec 2:2
19. 10. 2019 Zlín Mladá Boleslav 0:2
19. 10. 2019 Olomouc Č. Budějovice 1:3
19. 10. 2019 Slavia Příbram 3:1
20. 10. 2019 Karviná Slovácko 0:2
20. 10. 2019 Bohemians 1905 Opava 1:0
20. 10. 2019 Plzeň Ostrava 3:0
20. 10. 2019 Teplice Sparta 1:1
Základní část - 14. kolo
25. 10. 2019 Jablonec Teplice 4:1
26. 10. 2019 Slovácko Opava 4:0
26. 10. 2019 Ostrava Olomouc 2:2
26. 10. 2019 Příbram Zlín 0:0
26. 10. 2019 Sparta Bohemians 1905 4:0
27. 10. 2019 Mladá Boleslav Liberec 1:3
27. 10. 2019 Č. Budějovice Karviná 3:0
27. 10. 2019 Plzeň Slavia 0:1
Základní část - 15. kolo
1. 11. 2019 Bohemians 1905 Slovácko 0:0
2. 11. 2019 Olomouc Mladá Boleslav 2:2
2. 11. 2019 Slavia Ostrava 4:0
3. 11. 2019 Teplice Č. Budějovice 1:3
3. 11. 2019 Karviná Jablonec 0:1
3. 11. 2019 Liberec Příbram 3:2
3. 11. 2019 Opava Sparta 0:1
4. 11. 2019 Zlín Plzeň 1:1
Základní část - 16. kolo
8. 11. 2019 Ostrava Karviná 3:0
8. 11. 2019 Mladá Boleslav Bohemians 1905 2:1
9. 11. 2019 Příbram Opava 0:0
9. 11. 2019 Zlín Olomouc 1:0
9. 11. 2019 Jablonec Sparta 2:2
10. 11. 2019 Plzeň Liberec 4:1
10. 11. 2019 Č. Budějovice Slovácko 2:0
10. 11. 2019 Slavia Teplice 3:0
Základní část - 17. kolo
22. 11. 2019 Sparta Č. Budějovice 3:3
23. 11. 2019 Liberec Zlín 5:0
23. 11. 2019 Opava Mladá Boleslav 1:0
23. 11. 2019 Bohemians 1905 Příbram 1:0
23. 11. 2019 Olomouc Slavia 0:0
24. 11. 2019 Teplice Ostrava 1:1
24. 11. 2019 Karviná Plzeň 1:1
25. 11. 2019 Slovácko Jablonec 1:1
Základní část - 18. kolo
29. 11. 2019 Ostrava Opava 0:0
30. 11. 2019 Zlín Slovácko 2:1
30. 11. 2019 Olomouc Liberec 1:0
30. 11. 2019 Příbram Sparta 0:1
1. 12. 2019 Jablonec Č. Budějovice 0:1
1. 12. 2019 Plzeň Bohemians 1905 1:0
1. 12. 2019 Mladá Boleslav Teplice 3:1
1. 12. 2019 Slavia Karviná 2:0
Základní část - 19. kolo
6. 12. 2019 Bohemians 1905 Ostrava 0:2
6. 12. 2019 Liberec Slavia 0:3
7. 12. 2019 Opava Jablonec 1:2
7. 12. 2019 Teplice Zlín 2:1
7. 12. 2019 Slovácko Plzeň 2:1
8. 12. 2019 Č. Budějovice Příbram 2:0
8. 12. 2019 Karviná Olomouc 1:1
8. 12. 2019 Sparta Mladá Boleslav 5:2
Základní část - 20. kolo
13. 12. 2019 Mladá Boleslav Jablonec 2:3
14. 12. 2019 Příbram Slovácko 1:4
14. 12. 2019 Zlín Opava 2:0
14. 12. 2019 Liberec Karviná 3:0
14. 12. 2019 Olomouc Bohemians 1905 1:1
14. 12. 2019 Ostrava Sparta 0:0
15. 12. 2019 Plzeň Teplice 1:1
15. 12. 2019 Slavia Č. Budějovice 4:1
Základní část - 21. kolo
14. 2. 2020 Č. Budějovice Mladá Boleslav 3:0
15. 2. 2020 Slovácko Ostrava 0:1
15. 2. 2020 Teplice Olomouc 1:3
15. 2. 2020 Karviná Zlín 2:0
15. 2. 2020 Sparta Liberec 0:2
16. 2. 2020 Opava Plzeň 0:3
16. 2. 2020 Bohemians 1905 Slavia 1:0
17. 2. 2020 Jablonec Příbram 4:0
Základní část - 22. kolo
22. 2. 2020 Mladá Boleslav Slovácko 0:0
22. 2. 2020 Slavia Opava 2:0
22. 2. 2020 Liberec Bohemians 1905 3:1
22. 2. 2020 Plzeň Příbram 4:0
23. 2. 2020 Zlín Č. Budějovice 2:3
23. 2. 2020 Karviná Teplice 3:0
23. 2. 2020 Olomouc Sparta 1:0
24. 2. 2020 Ostrava Jablonec 1:1
Základní část - 23. kolo
28. 2. 2020 Č. Budějovice Ostrava 0:2
29. 2. 2020 Jablonec Plzeň 1:2
29. 2. 2020 Příbram Mladá Boleslav 0:0
29. 2. 2020 Opava Olomouc 2:1
29. 2. 2020 Sparta Zlín 2:2
1. 3. 2020 Slovácko Slavia 2:0
1. 3. 2020 Bohemians 1905 Karviná 0:0
23. 5. 2020 Teplice Liberec 2:0
Základní část - 24. kolo
7. 3. 2020 Olomouc Jablonec 1:1
7. 3. 2020 Zlín Bohemians 1905 2:3
7. 3. 2020 Plzeň Č. Budějovice 1:0
8. 3. 2020 Liberec Opava 4:0
8. 3. 2020 Karviná Příbram 2:0
8. 3. 2020 Teplice Slovácko 0:0
8. 3. 2020 Slavia Sparta 1:1
9. 3. 2020 Ostrava Mladá Boleslav 2:3
Základní část - 25. kolo
26. 5. 2020 Jablonec Zlín 1:0
26. 5. 2020 Příbram Ostrava 0:0
26. 5. 2020 Slovácko Olomouc 0:0
26. 5. 2020 Mladá Boleslav Slavia 0:1
27. 5. 2020 Bohemians 1905 Teplice 4:0
27. 5. 2020 Opava Karviná 0:0
27. 5. 2020 Č. Budějovice Liberec 0:1
27. 5. 2020 Sparta Plzeň 1:2
Základní část - 26. kolo
30. 5. 2020 Olomouc Příbram 1:2
30. 5. 2020 Zlín Ostrava 1:1
30. 5. 2020 Liberec Slovácko 3:1
30. 5. 2020 Plzeň Mladá Boleslav 7:1
30. 5. 2020 Slavia Jablonec 5:0
31. 5. 2020 Teplice Opava 2:2
31. 5. 2020 Bohemians 1905 Č. Budějovice 3:2
31. 5. 2020 Karviná Sparta 1:4
Základní část - 27. kolo
2. 6. 2020 Mladá Boleslav Zlín 1:1
2. 6. 2020 Jablonec Liberec 0:1
2. 6. 2020 Příbram Slavia 0:1
3. 6. 2020 Slovácko Karviná 2:0
3. 6. 2020 Č. Budějovice Olomouc 2:0
3. 6. 2020 Opava Bohemians 1905 0:1
3. 6. 2020 Ostrava Plzeň 0:2
3. 6. 2020 Sparta Teplice 3:0
Základní část - 28. kolo
6. 6. 2020 Zlín Příbram 1:0
6. 6. 2020 Liberec Mladá Boleslav 2:2
6. 6. 2020 Bohemians 1905 Sparta 0:1
7. 6. 2020 Karviná Č. Budějovice 0:0
7. 6. 2020 Opava Slovácko 1:1
7. 6. 2020 Olomouc Ostrava 2:3
7. 6. 2020 Teplice Jablonec 1:2
7. 6. 2020 Slavia Plzeň 0:0
Základní část - 29. kolo
10. 6. 2020 Sparta Opava 2:0
10. 6. 2020 Slovácko Bohemians 1905 1:2
10. 6. 2020 Č. Budějovice Teplice 3:1
10. 6. 2020 Jablonec Karviná 1:0
10. 6. 2020 Příbram Liberec 2:1
10. 6. 2020 Mladá Boleslav Olomouc 0:2
10. 6. 2020 Ostrava Slavia 2:2
10. 6. 2020 Plzeň Zlín 3:0
Základní část - 30. kolo
14. 6. 2020 Slovácko Sparta 0:2
14. 6. 2020 Slavia Zlín 1:0
14. 6. 2020 Olomouc Plzeň 0:1
14. 6. 2020 Liberec Ostrava 0:0
14. 6. 2020 Karviná Mladá Boleslav 2:2
14. 6. 2020 Teplice Příbram 4:0
14. 6. 2020 Bohemians 1905 Jablonec 3:0
14. 6. 2020 Opava Č. Budějovice 2:0