Diskuse k článku

Stavba železnice zavřela dva podjezdy, Budějovicím hrozí kolony

V Českých Budějovicích se dnes pro dopravu uzavřely podjezdy ve Skuherského a Pekárenské ulici. Vyžádala si to výstavba IV. železničního koridoru. Další omezení platí kvůli stavbě už od března v Nádražní ulici, kde ubyl jeden jízdní pruh. Motoristé se tak musí připravit na komplikace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

josef únor

dávám výpověď

..jak už jsem psal před časem na tohle téma. pracuji vedle onoho zmíněného jihotransu a dávám okamžitou výpověď. Představa,že se (nejmíň do roku 2014) budu den co den nervovat (víc než v "normálních" kolonách co byly doteď) je prostě příšerná. Taková mizerná práce mi za to beztak nestojí;-€

0/0
22.4.2011 9:29

pavlop

Kolony je slabé slovo, hrozí neprůjezdnost Č.B.

Dopravní situaci v Č.B. řeší na radnici skupina opravdových odborníků. Slyšel jsem prohlášení, že radnice nevydá stavební povolení na koridor bez zanádražní komunikace - je vidět, že všechno jde. Doporučoval bych expertům  na dopravu v Č.B., aby se šli poučit třeba do Plzně, jakým způsobem se má doprava řešit. Také informovanost občanů na stránkách magistrátu je téměř nulová. Informace o dálničním obchvatu jsou staré, již neplatící? To neví nikdo. Kdyby se občas neobjevily informace v iDNES, tak člověk vůbec nezjistí, co na naší radnici  odborníci  schválili a co ho v dopravě čeká.

0/0
21.4.2011 18:58

Scarlett from Scottland

Re: Kolony je slabé slovo, hrozí neprůjezdnost Č.B.

oficiální stránky našeho magistrátu jsou vcelku k ničemu.....

0/0
22.4.2011 10:43

vzdor zrušení účtu nejsem ovcí

Hrozí kolony?

Boha jeho, tady jsou v určitých denních a týdenních dobách na jistých místech kolony pravidelně. A dokud se neudělá severní spojka a D3 jako východní obchvat, tak to lepší nebude.

0/0
21.4.2011 14:28

vzdor zrušení účtu nejsem ovcí

Re: Hrozí kolony?

Navíc na městském okruhu jsou 2, slovy dvě, mimoúrovňové křižovatky, z toho jedna se semaforama. A pokud správně počítám, tak jinak samé úrovňové křižovatky, z toho 14 se semaforama + 2 samostatně stojící přechody se semaforama. O plynulosti dopravy si můžeme nechat jen zdát.

0/0
21.4.2011 14:34

Scarlett from Scottland

no uvidíme

zda bude přínos... zatím se mi doprava v ČB nezdá moc vymyšlená.... a uzavírek je moc najdenou... :-/

0/0
21.4.2011 14:28

Najdete na iDNES.cz