Diskuse k článku

Do schránek Jihočechů už míří sčítací formuláře

Už v sobotu možná najdou někteří Jihočeši ve schránkách letáky o Sčítání lidu, domů a bytů 2011. Za měsíc pak všichni budou mít doma i sčítací formuláře. Může se ale stát, že komisař přinese dotazník i pro někoho, kdo už nežije.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Mysel

Jedina otazka

Jedina otazka je, zda se tomu predrazenemu svinstvu vyhnout uplne nebo do formulari vyplnit kraviny.

0/0
27.2.2011 22:08

ixtlil

Co se týká sčítání

raději pojedu v oněch dnech do zahraničí,nebudu dělat zlodějskému státu šaška.Morálně zdegenerovaný ministr Heger,ustoupil nemocniční loby ,takže reformy jsou jen pro ty druhé,ještě k tomu se spolu s nemocniční loby se začal podílet na likvidaci plasmaferetických center.Takže vyrobil vyhlášku 351-2010,kterou nařizuje,že nelze darovat plasmu dříve než po 14 dnech.V Nemecku ve 14 dnech 3*

Takže uměle tak zgrajchšaltoval Sanaplasmu a spol s morálně zastaralými neproduktivními klas. stanicemi,které si nidy nemohly dovolit, vzhledem ke svým nákladům,aby mohly mít dárce 6* týdně od 7 - 19 hodin a 30 odběrových strojů.Takže to navlékl"chytře" , jako že jede dle klas. stanic. Ale za to neomezil množství naráz odebrané plasmy.Takže nyní udělal peklo ze života studentkám a matkám v domácnosti,které takto měli pravidelně průměrně 1800/měsíc a bylo za co platit.Takže pro tenhle stát ani sous,ani sčítání.Ať neokrádá a neplete se dárcům Sana do života,já se o jejich krádeže ve velkém nezajímám.

0/0
25.2.2011 15:54

Najdete na iDNES.cz