Kluž vedla díky brance Constantina Pauna-Alexandrua, ale domácí dokázali ještě v prvním poločase vyrovnat. Další góly už nepadly a hosté po druhé bodové ztrátě v probíhající sezoně vedou tabulku o skóre před Poli Iasi, které vyhrálo na hřišti FCSB, čtvrtečního přemožitele Mladé Boleslavi v souboji o evropské poháry.
Petrescu poslal na hřiště sestavu: Vatca - Peteleu, Cestor, Muresan, Butean - Paun-Alexandru, Hoban, Itu (72. Aurélio) - Costache (69. Petrila), Rondón, Pereira (85. Tucudean).
První zápas o místo v základní skupině Ligy mistrů čeká Slavii v úterý v Kluži, odveta v Praze je na programu 28. srpna. Poražený celek zamíří do základní skupiny Evropské ligy.
Druhá anglická liga
Výsledky 3. kola: Huddersfield - Fulham 1:2, Barnsley - Charlton 2:2, Blackburn - Middlesbrough 1:0, Brentford - Hull 1:1, Bristol - QPR 2:0, Luton - West Bromwich 1:2, Millwall - Sheffield Wednesday 1:0, Nottingham - Birmingham 3:0, Stoke - Derby 2:2, Swansea - Preston 3:2, Wigan - Leeds 0:2, Reading - Cardiff 3:0 (2:0).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Leeds | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2. | Charlton | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
3. | Swansea | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
4. | West Bromwich | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
5. | Millwall | 3 | 2 | 1 | 0 | 3:1 | 7 |
6. | Sheffield Wednesday | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:2 | 6 |
7. | Fulham | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
8. | Derby | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
9. | Nottingham | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
10. | Bristol | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
11. | Hull | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
12. | Brentford | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
13. | Barnsley | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
14. | QPR | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
15. | Birmingham | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:4 | 4 |
16. | Preston | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 3 |
17. | Reading | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
18. | Blackburn | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
19. | Cardiff | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
20. | Wigan | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:7 | 3 |
21. | Luton | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | 1 |
22. | Huddersfield | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
23. | Middlesbrough | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
24. | Stoke | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Belgická liga
Výsledky 4. kola: Kortrijk - Anderlecht 4:2, Mechelen - Cercle Bruggy 3:1, Waasland-Beveren - Genk 0:4, FC Bruggy - Eupen 0:0, Standard Lutych - Mouscron 4:1, Antverpy - St. Truiden 2:0, Gent - Ostende 2:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | FC Bruggy | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:1 | 10 |
2. | Mechelen | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 10 |
3. | Standard Lutych | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:3 | 9 |
4. | Antverpy | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:4 | 9 |
5. | Gent | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:4 | 7 |
6. | Kortrijk | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:6 | 7 |
7. | Mouscron | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:5 | 7 |
8. | Genk | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 6 |
9. | Ostende | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | 6 |
10. | Charleroi | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
11. | Waregem | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | 3 |
12. | St. Truiden | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:10 | 3 |
13. | Anderlecht | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | 2 |
14. | Eupen | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:11 | 2 |
15. | Waasland-Beveren | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | 1 |
16. | Cercle Bruggy | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:11 | 0 |
Nizozemská liga
Výsledky 3. kola: Haag - Sparta Rotterdam 1:2, Venlo - Ajax Amsterdam 1:4, Emmen - Heerenveen 2:0, Arnhem - Zwolle 3:0, Sittard - Tilburg 2:3, Feyenoord Rotterdam - Utrecht 1:1, Twente Enschede - Waalwijk 3:3, Alkmaar - Groningen 0:0, Almelo - PSV Eindhoven 0:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Ajax Amsterodam | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:3 | 7 |
2. | Alkmaar | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:0 | 7 |
3. | Arnhem | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 7 |
4. | Sparta Rotterdam | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
5. | Utrecht | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
6. | PSV Eindhoven | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
7. | Tilburg | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | 6 |
8. | Twente Enschede | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
9. | Heerenveen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
10. | Groningen | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | 4 |
11. | Feyenoord Rotterdam | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 3 |
12. | Venlo | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
13. | Emmen | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:6 | 3 |
14. | Waalwijk | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |
15. | Sittard | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
16. | Almelo | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:7 | 1 |
17. | Haag | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:9 | 0 |
18. | Zwolle | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |
Polská liga
Výsledky 5. kola: Vratislav - Cracovia Krakov 2:1, Gdyně - Poznaň 0:0, Bialystok - Zabrze 3:1, Wisla Krakov - Lodž 4:0, Gliwice - Plock 1:0, Čenstochová - Gdaňsk 2:1, Legia Varšava - Zaglebie Lubin 1:0.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Vratislav | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:3 | 13 |
2. | Štětín | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
3. | Bialystok | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 8 |
4. | Poznaň | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:5 | 8 |
5. | Gliwice | 5 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | 8 |
6. | Wisla Krakov | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:2 | 7 |
7. | Cracovia Krakov | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | 7 |
8. | Legia Varšava | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
9. | Zabrze | 5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | 7 |
10. | Gdaňsk | 5 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | 6 |
11. | Čenstochová | 5 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | 6 |
12. | Zaglebie Lubin | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | 5 |
13. | Kielce | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
14. | Lodž | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:8 | 4 |
15. | Gdyně | 5 | 0 | 2 | 3 | 1:8 | 2 |
16. | Plock | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | 1 |
Slovenská liga
Výsledky 5. kola: Trnava - Trenčín 1:2 (29. Sobczyk - 35. Comvalius, 72. vlastní Mitrea), Senica - Ružomberok 2:2 (19. a 31. Castaňeda - 45.+2 Twardzik z pen., 66. Novotný), Sereď - Slovan Bratislava 0:4 (24. Bajrič, 42. Suchockij, 65. Šporar, 90.+2 Ratao), Zlaté Moravce - Žiar nad Hronom 0:0, Žilina - Nitra 3:0 (17. a 35. Bernat, 83. Ďuriš), Dunajská Streda - Michalovce 1:1 (75. Abdulrahman - 8. Modibo).
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Slovan Bratislava | 5 | 5 | 0 | 0 | 17:1 | 15 |
2. | Žilina | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:5 | 15 |
3. | Dunajská Streda | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | 7 |
4. | Trnava | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | 7 |
5. | Trenčín | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | 7 |
6. | Zlaté Moravce | 5 | 2 | 1 | 2 | 3:6 | 7 |
7. | Sereď | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | 6 |
8. | Ružomberok | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | 5 |
9. | Žiar nad Hronom | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:10 | 5 |
10. | Michalovce | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | 4 |
11. | Senica | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | 4 |
12. | Nitra | 5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | 3 |
Ruská liga
Výsledky 6. kola: Jekatěrinburg - Samara 1:3, Tambov - FK Krasnodar 0:2, Petrohrad - Groznyj 0:0, Kazaň - Tula 1:0, Ufa - FK Rostov 2:0, Dynamo Moskva - Lokomotiv Moskva 1:2.
Tabulka
Tým | Z | V | R | P | S | B | |
1. | Petrohrad | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2. | Lokomotiv Moskva | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
3. | FK Krasnodar | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | 13 |
4. | FK Rostov | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:9 | 11 |
5. | Tula | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | 10 |
6. | CSKA Moskva | 5 | 3 | 1 | 1 | 4:3 | 10 |
7. | Kazaň | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
8. | Spartak Moskva | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | 8 |
9. | Ufa | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:8 | 7 |
10. | Jekatěrinburg | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:13 | 7 |
11. | Groznyj | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:8 | 7 |
12. | Samara | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | 6 |
13. | Dynamo Moskva | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:6 | 5 |
14. | Tambov | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:9 | 4 |
15. | Soči | 6 | 0 | 3 | 3 | 1:7 | 3 |
16. | Orenburg | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:11 | 2 |
Turecká liga
Výsledky 1. kola: Denizlispor - Galatasaray 2:0, Genclerbirligi - Rizespor 0:1, Kayserispor - Alanyaspor 0:1, Sivasspor - Besiktas 3:0, Konyaspor - Ankaragücü 0:0, Göztepe - Antalyaspor 0:1, Kasimpasa - Trabzonspor 1:1, Malatyaspor - Basaksehir 3:0.