Neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
 • Neděle 14. srpna 2022 Alan

Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 06/2002

  5:00
MP3, audio CD a DVD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • Amazing Slow Downer 2.00 - Freeware - Website - Download 0.3MB
  Nová verze výtečného programu na pomoc muzikantům apod. - dokáže pomocí funkce time-stretch v reálném čase zrychlit či zpomalit nahrávku v MP3, WAVu či na CD v rozmezi -50% až 400%. Umožňuje také ladění zvuku po půltónech.
 • CD-Runner 2003 - Shareware - Website - Download 5.8MB
  Multimediální přehrávač s podporou Audio CD, DVD, ale také zvukových a video souborů. Zároveň slouží jako organizér souborů, umožňuje vytvářet a tisknout booklety , CDDA grabber, spolupracuje s freedb databází CD titulů a automatizuje tvorbu tagů.
 • Sonique 1.96 - Freeware - Website - Download 2.6MB
  Přehrávač Sonique, kdysi dravý konkurent WinAmpu, se po dlouhé době vrací v novém vydání. Rozumí si s MP3, WMA, S3M, MOD, IT, XM, WAV a Audio CD. Jeho vzhled není závislý na pevné pozici tlačítek, a tak může design přehrávače nabýt nejroztodivnějších tvarů. Vše se schyluje k nové řadě 2.x, která by měla obsahovat spoustu nových unikátních funkcí.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audio Conversion Wizard 1.35 - Shareware - Website - Download 3.7MB
  Konverze mezi nejrozšířenějšími kompresními formáty rychle a bezbolestně, ručně nebo pomocí chytrého průvodce. Vzájemná konverze mezi MP3, WMA 8, Ogg Vorbis a WAV při zachování ID3 informací či tvorbě nových tagů podle jména souboru. Nová verze má opraveno několik chyb, například při převodu z 8bit WAVu.
 • Easy CD-DA Extractor 4.7.2 - Shareware - Website - Download 6.4MB
  Specializovaný extraktor Audio CD stop pro tvorbu přímých digitálních kopií. Ukládá tracky jako MP3, WMA nebo WAV, pomocí dalších enkodérů a systémových kodeků také do jiných formátů. Podporuje CDDB databázi a správu tagů v MP3 a WMA souborech. Lze jej použít také jako samotný konvertor s možností normalizace stop.
 • LimeWire 2.4 - Freeware - Website - Download 3.6MB
  Nová verze populárního klientu síťě decentralizované sítě Gnutella s příjemným uživatelským rozhraním. Kromě možnosti stahování z více lokací naráz a chatu se dočkáte také reklamního spyware ve vašem počítači....
 • WinMX 3.1 - Freeware - Website - Download 0.6MB
  Po osvobození sítě KaZaa u holandského soudu se P2P programy rojí jako houby po dešti. Důkazem budiž již dlouho fungující systém WinMX, který se vrací ve verzi 3.1. Kromě vlastní sítě umožňuje připojit se k nezávislým OpenNap serverům, přičemž dokáže pracovat simultánně s několika servery. Umožňuje sdílet všechny typy souborů, navazovat přerušené stahování, rozdělit přenosové pásmo mezi upload a download. Plné chatovací funkce.

  Ostatní MP3 utility
 • Acoustica MP3 Audio Mixer 2.13 - Shareware - Website - Download 1.5MB
  Mixovací software pro tvorbu DJ setů nebo nonstop mixů se snadným ovládáním. Umožňuje mixovat MP3 a WAV, které lze naimportovat podle M3U playlistu. Pro každý zvuk (track) je možné nastavit hlasitost, balance i upravit BPM. Set je možné exportovat do WAVu, MP3 nebo pomocí speciálního plug-inu také do RealAudio.
 • Advanced MP3 Catalog Pro 2.00f - Shareware - Website - Download 1.1MB
  Organizér vaší hudební sbírky na harddiscích, CD-ROMech a dalších záznanových médiích - včetně nasdílených disků v místní síti. Každý záznam lze doplnit uživatelskými informacemi. Pro snadnou orientaci v databázi samozřejmě využívá ID3 tagů, kde chybí, tam je lze jednoduše doplnit. Snadno lze vyhledat soubor podle klíčového výrazu a výsledku kliknutím myší ihned přehrát. Umožňuje export databáze v několika formátech, jakož i tvorbu obalů pro CD.
 • MPEG Audio Collection 2.90 - Freeware - Website - Download 1.1MB
  Katalogizační software specializovaný na zvukové soubory s MPEG kompresí. Vyhledává a třídí soubory s koncovkami .mpa, .mp2, .mp3, .mp+, .mpc. Podporuje MPEG v1-2.5, Layer I, II, III a také formát MPEGplus. Nově byl program obohacen o katalogizaci souborů Windows Media Audio a Ogg Vorbis, podporu více typů ID3 tagů (v1 - v2.3) a detekci enkodéru použitého ke kódování souboru.

  MIDI programy a utility
 • Delta III Matrix - Demo - Website - Download 1.54MB
  Softwarový AM/FM syntezátor s 32hlasou polyfonií a třemi oscilátory, dvěma Digital a jedním Analog a přídavným šumovým kanálem. Obsahuje dva oddělené zvukové filtry, zapojitelné v sérii nebo paralelně, a efektovou jednotku s mono/stereo procesorem, zvládajícím čtyři efekty - Delay, Chorus, Phaser a Filter.
 • MidiNotate 4.0.5 - Shareware - Website - Download 3.3MB
  Přehrávač MIDI souborů, který konvertuje MIDI data do notového zápisu. Kromě samotných not zobrazuje také názvy akordů. Umožňuje tisknout zápisy pro klavír, kytaru, ale také karaoke party s melodiemi a slovy. Při přehrávání na monitoru otáčí zobrazené stránky s notami a dovoluje kontrolovat hlasitosti nástrojů a tempo skladby.
 • Smart Monkey MIDI 1.80 - Shareware - Website - Download 1.3MB
  Vizuální sekvencer podobný klasickému trackeru, ovladatelný z MIDI klaviatury. Vhodný pro tvorbu nástrojových smyček, sekvencí na externích hardwarových nástrojů, stejně jako s interním virtuálním syntezátorem, podporuje karty s MIDI knihovnami SoundFont a celou škálu MIDI zařízení včetně kontrolerů.

  Audio programy a utility
 • AODIX 2.28 - Freeware - Website - Download 0.4MB
  32stopý tracker s unikátním převzorkováním samplů při přehrávání a exportu skladby. Interní sampler je kompatibilní se zvuky ve formátu WAV a Akai. Aodix dále obsahuje třioscilátorový syntezátor. Současná verze obsahuje vylepšené FM algoritmy, Multiband dynamiku a přepracované rozhraní.
 • Effects Processor Pro 2.1 - Shareware - Website - Download 0.4MB
  Samostatný efektový procesor se širokou paletou efektů pro úpravu audio materiálu, např. phaser, flanger, chorus, tremolo, C-Delay... Hlavní předností je realtime processing vstupu ze zvukové karty, takže jej lze využít např. při samplingu kytary. Použít lze až pět stereo efektů současně.
 • Madtracker 2.2.0 - Shareware - Website - Download 0.8MB
  Moderní tracker, plně kompatibilní s legendárním FastTrackerem, přichází s drobnými bugfixy nahrávání instrumentů ve formátu XI a zpracování příkazů Fx.
 • Power Audio Editor 3.0 - Shareware - Website - Download 5.2MB
  Vizuální zvukový editor se širokými možnosti zoomování projektu, přehrávání (části) souboru a záznamu z externích zdrojů. Kromě klasických příkazů Cut/Copy/Paste dokáže také jednoduchý mix přes clipboard a aplikovat lze mnoho efektů - např. Amplify, Delay, Equalizer, Fade, Reverse, Stretch, Echo - a různé pásmové filtry. Podporuje i kompresní formáty MP3, WMA, OGG.
 • WaveFlow 4.5 - Shareware - Website - Download 1.2MB
  Známý editor s integrovaným CD přehrávačem a mnoha zajímavými filtry a efekty (dynamika, ekvalizér, Fade, Reverb, resampling zvuků... ) nabízí v nové verzi nové multidokumentové rozhraní, možnost tvorby smyček a rozdělení stereo kanálů do dvou separátních souborů.

  Ostatní
 • BlindWrite Suite 4.0.1 - Shareware - Website - Download 3.8MB
  Nový vypalovací software s možností RAW čtení a tím pádem i kopírování chráněných CD. Umí přímo zapisovat audio CD ze souborů WAV a MP3 a datové disky z ISO image.
 • BurnDrive 1.0.1.3 - Shareware - Website - Download 2.1MB
  Software podporující RAW DAO a SAO včetně SUB kanálu umožňující kopírovat ochrany Safedisc, Securom a Laserlock. Disk lze buď přímo zkopírovat nebo uložit do CCD image. Kromě ní lze vypalovat také CUE, ISO, FCD a audio disky ze souborů WAV, MP3 a také přímo podle M3U playlistů. Nyní s podporou češtiny!
 • Acoustica CD Label Maker - Shareware - Website - Download 2.8MB
  Utilita pro snadnou tvorbu CD/DVD obalů a potisků pomocí přehledného průvodce a připravených šablon, nebo manuálně s plnou kontrolou nad vzhledem výsledného projektu. Uživatel může použít interní grafiku, či importovat svou vlastní. Při tvorbě obalu pro audio CD lze načíst údaje o stopách z MP3 playlistů či projektů různých vypalovacích aplikací.

  • Nejčtenější

  KOMENTÁŘ: Obrana kupuje bezpilotního dědečka. Zda umí bojovat, nikdo neví

  Po několika týdnech spekulací o tom, jaké bojové drony česká armáda nakoupí, ministerstvo obrany zveřejnilo, že půjde o...

  ANALÝZA: Tchaj-wan v ohrožení. Neptejme se zda, ale kdy bude válka

  Premium Uprostřed obav o budoucnost míru ve světě, na pozadí války probíhající mezi dvěma největšími armádami Evropy...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Expert: Rusy předběhla ve vesmírném programu už i Čína a Evropa. O NASA nemluvě

  Rozstřel Rusové chtějí po roce 2024 ukončit svou účast na Mezinárodní vesmírné stanici. V Rozstřelu se nad důsledky tohoto...

  Německý tank Leopard 2. Ušlechtilý potomek rodu Tigerů se stal legendou

  Leopard 2 je bezpochyby nejdůležitějším evropským tankem konce studené války. Spolu s americkým Abramsem tvoří dodnes...

  {NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

  {POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

  Jak si vedli Češi na Jadranu a ve Středomoří. Řada se jich nevrátila

  Ve druhé polovině 19. století rostla rakousko-uherská válečná flotila a také se postupně zvyšoval podíl námořníků z...

  Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

  Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

  Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

  Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

  Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

  Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

  • Další z rubriky

  Když Windows nepracují správně, je čas využít pokročilé funkce

  ASO, tři písmena, o kterých jste možná neslyšeli, a přesto v případě Windows znamenají hodně. Jde o nabídku pokročilých...

  Končí ikonický i kontroverzní prohlížeč společnosti Microsoft

  Ve středu se uzavírá příběh jedné velké legendy. Internetový prohlížeč Internet Explorer, který psal dějiny skoro 27...

  JPEG slaví 30 let. Proč má různé zkratky a využívá ztrátovou kompresi

  Ať používáte PC, digitální fotoaparát nebo smartphone, nelze nenarazit na soubory s příponami JPEG, případně JPG. Jde o...

  I na dovolené se hodí služby, které zpracují a zpřístupní vaše poznámky

  Zatímco někteří lidé jsou v organizaci svých poznámek pečliví, dodržují strukturu, používají odrážky, tagy nebo...

  Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 6. soutěžním týdnu?
  Léto venku s eMiminem: Na co se těšit v 6. soutěžním týdnu?

  Léto venku s eMiminem je tady! Každý týden budeme soutěžit o fantastické ceny v celkové hodnotě 298.000 Kč. Sdílejte své letní zážitky, hodnoťte...

  Češka vyhrála soutěž krásy v Africe. Všichni si na mě chtěli sáhnout, říká

  Sarah Horáková (18) odletěla do Afriky reprezentovat Česko na světovou soutěž krásy. Když první vicemiss České...

  Stav herečky Anne Heche je téměř beznadějný. Má vážně poškozený mozek

  Herečka Anne Heche (53) s největší pravděpodobností nepřežije nehodu, při níž autem narazila do dvoupodlažní budovy v...

  Herečka Anne Heche zemřela, nepřežila následky zranění po autonehodě

  Třiapadesátiletá herečka Anne Heche zemřela. Uvedla to její přítelkyně Nancy Davisová. Herečka skončila v nemocnici v...

  Rýn během pátku přestane být splavný. Ekonomické dopady pocítí celá Evropa

  Hladina řeky Rýn v německé oblasti Rheingau podle úřadů v pátek klesne na kritickou úroveň, na klíčovém místě naměří už...

  Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

  Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...