Premium

Získejte všechny články mimořádně
jen za 49 Kč/3 měsíce

Nejnovější Audio a MP3 programy ke stažení - 06/2002

  5:00
MP3, audio CD a DVD přehrávače, konvertory nejrůznějších formátů, katalogizéry, CD grabbery a P2P software, MIDI sekvencery, audio editory a efekty, nejnovější vypalovací software - to vše je pro vás připraveno v dalším přehledu aktuálních audio/MP3 utilit.
MP3, Audio CD přehrávače
 • Amazing Slow Downer 2.00 - Freeware - Website - Download 0.3MB
  Nová verze výtečného programu na pomoc muzikantům apod. - dokáže pomocí funkce time-stretch v reálném čase zrychlit či zpomalit nahrávku v MP3, WAVu či na CD v rozmezi -50% až 400%. Umožňuje také ladění zvuku po půltónech.
 • CD-Runner 2003 - Shareware - Website - Download 5.8MB
  Multimediální přehrávač s podporou Audio CD, DVD, ale také zvukových a video souborů. Zároveň slouží jako organizér souborů, umožňuje vytvářet a tisknout booklety , CDDA grabber, spolupracuje s freedb databází CD titulů a automatizuje tvorbu tagů.
 • Sonique 1.96 - Freeware - Website - Download 2.6MB
  Přehrávač Sonique, kdysi dravý konkurent WinAmpu, se po dlouhé době vrací v novém vydání. Rozumí si s MP3, WMA, S3M, MOD, IT, XM, WAV a Audio CD. Jeho vzhled není závislý na pevné pozici tlačítek, a tak může design přehrávače nabýt nejroztodivnějších tvarů. Vše se schyluje k nové řadě 2.x, která by měla obsahovat spoustu nových unikátních funkcí.

  MP3 vyhledávače, grabbery, rippery a kodeky
 • Audio Conversion Wizard 1.35 - Shareware - Website - Download 3.7MB
  Konverze mezi nejrozšířenějšími kompresními formáty rychle a bezbolestně, ručně nebo pomocí chytrého průvodce. Vzájemná konverze mezi MP3, WMA 8, Ogg Vorbis a WAV při zachování ID3 informací či tvorbě nových tagů podle jména souboru. Nová verze má opraveno několik chyb, například při převodu z 8bit WAVu.
 • Easy CD-DA Extractor 4.7.2 - Shareware - Website - Download 6.4MB
  Specializovaný extraktor Audio CD stop pro tvorbu přímých digitálních kopií. Ukládá tracky jako MP3, WMA nebo WAV, pomocí dalších enkodérů a systémových kodeků také do jiných formátů. Podporuje CDDB databázi a správu tagů v MP3 a WMA souborech. Lze jej použít také jako samotný konvertor s možností normalizace stop.
 • LimeWire 2.4 - Freeware - Website - Download 3.6MB
  Nová verze populárního klientu síťě decentralizované sítě Gnutella s příjemným uživatelským rozhraním. Kromě možnosti stahování z více lokací naráz a chatu se dočkáte také reklamního spyware ve vašem počítači....
 • WinMX 3.1 - Freeware - Website - Download 0.6MB
  Po osvobození sítě KaZaa u holandského soudu se P2P programy rojí jako houby po dešti. Důkazem budiž již dlouho fungující systém WinMX, který se vrací ve verzi 3.1. Kromě vlastní sítě umožňuje připojit se k nezávislým OpenNap serverům, přičemž dokáže pracovat simultánně s několika servery. Umožňuje sdílet všechny typy souborů, navazovat přerušené stahování, rozdělit přenosové pásmo mezi upload a download. Plné chatovací funkce.

  Ostatní MP3 utility
 • Acoustica MP3 Audio Mixer 2.13 - Shareware - Website - Download 1.5MB
  Mixovací software pro tvorbu DJ setů nebo nonstop mixů se snadným ovládáním. Umožňuje mixovat MP3 a WAV, které lze naimportovat podle M3U playlistu. Pro každý zvuk (track) je možné nastavit hlasitost, balance i upravit BPM. Set je možné exportovat do WAVu, MP3 nebo pomocí speciálního plug-inu také do RealAudio.
 • Advanced MP3 Catalog Pro 2.00f - Shareware - Website - Download 1.1MB
  Organizér vaší hudební sbírky na harddiscích, CD-ROMech a dalších záznanových médiích - včetně nasdílených disků v místní síti. Každý záznam lze doplnit uživatelskými informacemi. Pro snadnou orientaci v databázi samozřejmě využívá ID3 tagů, kde chybí, tam je lze jednoduše doplnit. Snadno lze vyhledat soubor podle klíčového výrazu a výsledku kliknutím myší ihned přehrát. Umožňuje export databáze v několika formátech, jakož i tvorbu obalů pro CD.
 • MPEG Audio Collection 2.90 - Freeware - Website - Download 1.1MB
  Katalogizační software specializovaný na zvukové soubory s MPEG kompresí. Vyhledává a třídí soubory s koncovkami .mpa, .mp2, .mp3, .mp+, .mpc. Podporuje MPEG v1-2.5, Layer I, II, III a také formát MPEGplus. Nově byl program obohacen o katalogizaci souborů Windows Media Audio a Ogg Vorbis, podporu více typů ID3 tagů (v1 - v2.3) a detekci enkodéru použitého ke kódování souboru.

  MIDI programy a utility
 • Delta III Matrix - Demo - Website - Download 1.54MB
  Softwarový AM/FM syntezátor s 32hlasou polyfonií a třemi oscilátory, dvěma Digital a jedním Analog a přídavným šumovým kanálem. Obsahuje dva oddělené zvukové filtry, zapojitelné v sérii nebo paralelně, a efektovou jednotku s mono/stereo procesorem, zvládajícím čtyři efekty - Delay, Chorus, Phaser a Filter.
 • MidiNotate 4.0.5 - Shareware - Website - Download 3.3MB
  Přehrávač MIDI souborů, který konvertuje MIDI data do notového zápisu. Kromě samotných not zobrazuje také názvy akordů. Umožňuje tisknout zápisy pro klavír, kytaru, ale také karaoke party s melodiemi a slovy. Při přehrávání na monitoru otáčí zobrazené stránky s notami a dovoluje kontrolovat hlasitosti nástrojů a tempo skladby.
 • Smart Monkey MIDI 1.80 - Shareware - Website - Download 1.3MB
  Vizuální sekvencer podobný klasickému trackeru, ovladatelný z MIDI klaviatury. Vhodný pro tvorbu nástrojových smyček, sekvencí na externích hardwarových nástrojů, stejně jako s interním virtuálním syntezátorem, podporuje karty s MIDI knihovnami SoundFont a celou škálu MIDI zařízení včetně kontrolerů.

  Audio programy a utility
 • AODIX 2.28 - Freeware - Website - Download 0.4MB
  32stopý tracker s unikátním převzorkováním samplů při přehrávání a exportu skladby. Interní sampler je kompatibilní se zvuky ve formátu WAV a Akai. Aodix dále obsahuje třioscilátorový syntezátor. Současná verze obsahuje vylepšené FM algoritmy, Multiband dynamiku a přepracované rozhraní.
 • Effects Processor Pro 2.1 - Shareware - Website - Download 0.4MB
  Samostatný efektový procesor se širokou paletou efektů pro úpravu audio materiálu, např. phaser, flanger, chorus, tremolo, C-Delay... Hlavní předností je realtime processing vstupu ze zvukové karty, takže jej lze využít např. při samplingu kytary. Použít lze až pět stereo efektů současně.
 • Madtracker 2.2.0 - Shareware - Website - Download 0.8MB
  Moderní tracker, plně kompatibilní s legendárním FastTrackerem, přichází s drobnými bugfixy nahrávání instrumentů ve formátu XI a zpracování příkazů Fx.
 • Power Audio Editor 3.0 - Shareware - Website - Download 5.2MB
  Vizuální zvukový editor se širokými možnosti zoomování projektu, přehrávání (části) souboru a záznamu z externích zdrojů. Kromě klasických příkazů Cut/Copy/Paste dokáže také jednoduchý mix přes clipboard a aplikovat lze mnoho efektů - např. Amplify, Delay, Equalizer, Fade, Reverse, Stretch, Echo - a různé pásmové filtry. Podporuje i kompresní formáty MP3, WMA, OGG.
 • WaveFlow 4.5 - Shareware - Website - Download 1.2MB
  Známý editor s integrovaným CD přehrávačem a mnoha zajímavými filtry a efekty (dynamika, ekvalizér, Fade, Reverb, resampling zvuků... ) nabízí v nové verzi nové multidokumentové rozhraní, možnost tvorby smyček a rozdělení stereo kanálů do dvou separátních souborů.

  Ostatní
 • BlindWrite Suite 4.0.1 - Shareware - Website - Download 3.8MB
  Nový vypalovací software s možností RAW čtení a tím pádem i kopírování chráněných CD. Umí přímo zapisovat audio CD ze souborů WAV a MP3 a datové disky z ISO image.
 • BurnDrive 1.0.1.3 - Shareware - Website - Download 2.1MB
  Software podporující RAW DAO a SAO včetně SUB kanálu umožňující kopírovat ochrany Safedisc, Securom a Laserlock. Disk lze buď přímo zkopírovat nebo uložit do CCD image. Kromě ní lze vypalovat také CUE, ISO, FCD a audio disky ze souborů WAV, MP3 a také přímo podle M3U playlistů. Nyní s podporou češtiny!
 • Acoustica CD Label Maker - Shareware - Website - Download 2.8MB
  Utilita pro snadnou tvorbu CD/DVD obalů a potisků pomocí přehledného průvodce a připravených šablon, nebo manuálně s plnou kontrolou nad vzhledem výsledného projektu. Uživatel může použít interní grafiku, či importovat svou vlastní. Při tvorbě obalu pro audio CD lze načíst údaje o stopách z MP3 playlistů či projektů různých vypalovacích aplikací.

  • Nejčtenější

  Sověti neuměli zkonstruovat těžký tank. Pomohl jim až německý inženýr

  v diskusi je 51 příspěvků

  19. května 2024

  Když je řeč o sovětských těžkých tancích, výčet zpravidla začíná pětivěžovým typem T-35. Jenže...

  Nejzajímavější sluchátka na trhu? Novinka Sonosu je první svého druhu

  v diskusi je 17 příspěvků

  21. května 2024

  Úderem patnácté hodiny skončilo embargo na první sluchátka společnosti Sonos, které po krátkém...

  {NADPIS}

  {LABEL} {POPISEK}

  KVÍZ: Znáte letadla československých pilotů?

  v diskusi nejsou příspěvky

  24. května 2024

  Typů letadel, do kterých usedali českoslovenští letci, bylo nepřeberné množství. Zlomkové množství...

  Rusko vypustilo družici schopnou sledovat a ničit jiné satelity, míní Američané

  v diskusi je 55 příspěvků

  22. května 2024  8:30

  Rusko 16. května vypustilo satelit, o němž se americké zpravodajské služby domnívají, že je to...

  {NADPIS}

  {LABEL} {POPISEK}

  Kennedy ho vybral jako prvního černocha. Do vesmíru letěl až teď, v 90 letech

  v diskusi je 16 příspěvků

  21. května 2024  7:42

  Do vesmíru ho vybral jako prvního černošského adepta už prezident John Kennedy. Na svůj let ale...

  Na olympiádě v Paříži propukly před 100 lety výtržnosti proti sportovcům USA

  v diskusi nejsou příspěvky

  26. května 2024

  Olympiáda v Paříži začala 4. května 1924 a trvala až do 27. července. Soutěžilo přes 3 tisíce...

  OBRAZEM: Na Dračí skálu. Nejstarší německá zubačka má všechny pražce ocelové

  v diskusi nejsou příspěvky

  26. května 2024

  Nejstarší německou ozubnicovou železnicí je Drachenfelsbahn. Při svém zprovoznění v roce 1883 byla...

  Zamáčkněte slzu, ICQ definitivně končí. Zprávy doručoval 28 let

  v diskusi je 23 příspěvků

  25. května 2024  15:13

  S tou slzou je to samozřejmě trochu vtip, protože většina uživatelů již dávno přešla ke konkurenci...

  Rozhlas místo rádia. O novém názvu rozhodl jediný článek v Národních listech

  v diskusi je 25 příspěvků

  25. května 2024

  Rok po začátku vysílání v Československu nastal konec „radiofonie“ a „broadcastingu“. V květnu 1924...

  Nejhorší noční můra, řekla žena, která v botě syna objevila cizí AirTag

  Mého syna někdo sleduje. S takovým pocitem několik týdnů žila žena z Floridy poté, co na svůj iPhone začala dostávat...

  Párkům odzvonilo. Podnikatel lije do rohlíků svíčkovou a dobývá benzinky

  Na pracovních cestách se podnikatel v gastronomii Lukáš Nádvorník přejedl párků v rohlíku. Napadlo ho, že by do pečiva...

  Herec Lukáš Vaculík se oženil, dívčí idol 80. let si vzal ředitelku z Primy

  Lukáš Vaculík (61) se tajně oženil. Vzal si výrobní ředitelku a producentku FTV Prima Luciu Kršákovou (46). Herec a...

  Klavírista Petr Malásek si zlomil obě ruce. Mohlo to dopadnout hůř, říká

  Klavírista Petr Malásek (59) spadl z kola a zlomil si obě ruce. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka popsal nehodu i jaká je...

  Milan Hein odhalil neshody mezi Simonou Postlerovou a její matkou

  Smrt herečky Simony Postlerové (†59) byla ranou pro celou její rodinu. Na parte ale chybělo jméno hereččiny matky Jany...