Tipy na weby: mixujte skladby na „gramcích“ nebo poznejte Česko

aktualizováno 
Zásoba hudby s možností nahrát svoji, dva gramofony a řada funkcí. To jsou přednosti služby You.dj pro míchání hudby. Kde jste se na internetu prostřednictvím Google pohybovali, prozradí Myactivity.google.com. Vyrážíte rádi za poznáním Česka? Potom je tu server Tipnavýlet.cz, kde si můžete vybrat podle svých potřeb.

Ilustrační foto - hudba | foto: Creative Commons

Namíchejte si vlastní hudbu

You.dj – www.you.dj

Jestliže máte rádi hudbu a chtěli byste si namíchat nějakou vlastní, potom je tu služba You.dj. Určena je jak pro amatéry, kteří ještě s tvorbou vlastních tracků nemají zkušenosti, tak i pro zkušené nebo dýdžeje.

Služba je jak dělaná pro tvorbu vlastních mixíků. V internetovém prohlížeči, tedy bez nutnosti něco stahovat, nabízí vše potřebné. Hlavním prvkem jsou dva virtuální gramofony, základní sada efektů (zrychlování, zpomalování, ekvalizér, opakování atd.) a především minimum prvků k ovládání. I díky tomu lze snadno vytvořit hudbu třeba k domácí party nebo nějakému večírku. Hudbu přitom není nutno nahrávat (samozřejmě ji však lze importovat a používat), ale nachází se přímo ve službě. Bere ji ze služby Soundclub, YouTube či iWebDJ, ve kterých se nachází obrovské množství songů. Při míchání máte možnost vybrat si i z tanečních mixů a v knihovně nechybí klasické již připravené skladby.

You.dj
Podobné weby
Until.am – on-line DJ pult
Youtube-dj.com – mixujte hudbu na YouTube.com

Zjistěte své aktivity v Google

Myactivity.google.com - https://myactivity.google.com

Google sbírá obrovské množství dat, které potom nejen analyzuje, ale také umožňuje uživatelům nahlédnout do toho, k čemu služby tohoto internetového giganta používáte. Díky tomu dokáže i jednu zajímavost, a to vracet se zpět v čase.

Aby Google a jeho služby mohl sbírat data a přiřadit je k vašim aktivitám, vyžaduje vaše zalogování (stačí provést na stránce s vyhledáváním vpravo nahoře). Následně Google služby začnou ukládat informace, které můžete použít k řadě účelům. Své aktivity najdete pod tímto odkazem. V hlavním okně je k dispozici vyhledávací pole, které pomůže snadno najít aktivitu v časové ose (jsou seřazeny podle data od nejnovější, po nejstarší) s možností použít filtrování (například aktivity pouze na Androidu, Gmail, YouTube apod.), což mimo jiné může posloužit i ke zjištění toho, co pod vaším účtem na Google dělal někdo jiný. Rychle filtrovat lze i u každého dne, a to díky jakési ose, která znázorňuje, jak jste kterou službu využili. Informace lze zobrazit kumulovaně v balíčcích nebo po položkách (přepíná se vlevo nahoře). Záznamy lze také mazat, takže v případě potřeby využijte položku Smazat aktivitu. Odkazem Jiná aktivita na Google máte možnost zobrazit svoji časovou osu (kde a kdy jste se se zařízením připojeným ke Google nacházeli), Informace ze zařízení potom slouží k odhalení toho, co z něj bylo na servery Google synchronizováno, Knihovna Google Play ukáže, o jaké aplikace jste se ve store zajímali a k dispozici jsou podobné informace o YouTube, reklamách apod. Aktivita nabízí celou řadu informací, do kterých můžete v případě potřeby nahlédnout a zjistit, jak Google využíváte.

Myactivity.google.com
Podobné weby
Facebook.com – aktivity na Facebooku (v pravém horním rohu na Facebooku klikněte na trojúhelník a vyberte Záznamy o aktivitách)

Neseďte doma a výletujte

Tipnavýlet.cz – www.tipnavylet.cz

Serverů s tipy na výlety není nikdy moc. Tipnavýlet.cz je cestovatelský portál, který pomáhá lidi vytáhnout z domovů. Dává jim nejlepší tipy na výlety a zážitky.

Díky tomu lze prozkoumat krásy České republiky či naplánovat skutečný výlet ať už za poznáním, zábavou, adrenalinem nebo relaxací. V dostupných podnětech lze vybírat díky vyhledávači, nebo prostřednictvím mapy (stačí kliknout na kraj a zobrazí se pro něj tipy) či případně vlevo prostřednictvím rubrik. Právě poslední možnost v sobě sdružuje rychlou volbu, pokud hledáte adrenalinové aktivity, cyklotrasy, výlety na hrady a zámky, do přírody atd. V detailech článků nechybí jako textový popis, tak fotografie místa a další tipy.

Tipnavýlet.cz
Podobné weby
Výlety-zábava.cz – výlety s dětmi
Kudyznudy.cz – nejen výlety

Uwwwízlo v síti

Počet krádeží vloupáním meziročně klesá. I tak je dobré vědět, jak správně zabezpečit majetek. Nejen to, ale také i další užitečné rady a tipy na moderní způsoby zabezpečení najdete na webu Fab.cz.

Už jste slyšeli o projektu Plakátovna.cz? Že ne? Tak vězte, že jde o první vývěsku tištěných plakátů na internetu. Na ní najdete akce a události ve svém okolí a vylepovací místa již nebudete muset hledat v ulicích.

Plakátovna.cz

Nepřehlédněte:

Nejčtenější

Miliony uživatelů řeší problémy s Windows 10. Někomu i zrudla obrazovka

Aktualizace Windows 10

Kontrola aktualizací Windows se v poslední době Microsoftu nedaří tak, jak by měla. Nové aktualizace přinášejí řadě...

USA by mohly prohrát omezený konflikt s Čínou, soudí vědci ze Sydney

Americká ponorka USS Hawaii na manévrech RIMPAC 2018 u Havajských ostrovů

Vojenská nadřazenost Američanů v Jihočínském a Východočínském moři je věcí minulosti. Jejich ozbrojené síly jsou...

Kdy ani ochranný oblek nepomůže. Co dokáže granát nebo zákeřná motýlí puma

Podívejte se s námi k pyrotechnikům PČR

„Pokud mě uvidíte utíkat, snažte se mě předběhnout.“ Vtip, který laika pobaví, ale z pohledu pyrotechnika je otřepaný a...

Proč byli někteří dinosauři tak velcí? Měli něco, co savci ne

Jedním z evolučních důvodů gigantických rozměrů sauropodů byla pasivní obrana...

Největší suchozemští tvorové všech dob, pravěcí sauropodi, byli výrazně větší než všechna zvířata, která známe z naší...

Podílel se na revolučním objevu. Teď se bojí, jak ho veřejnost přijme

Samuel Sternberg se podílel na objevu nástroje na editaci genu (CRISPR)

Geneticky modifikované děti jsou nezodpovědný, hloupý experiment, myslí si Samuel Sternberg. Americký genetik, který se...

Další z rubriky

Twitter a Facebook blokují čínské účty o protestech v Hongkongu

V Hongkongu protestují statisíce lidí proti vládě. (21. července 2019)

Sociální sítě Facebook a Twitter zablokovaly stovky účtů. Chtějí tak zabránit šíření propagandy o protestech v...

Google spouští nové Nákupy. Nabídne i garanci správného doručení

Nákupy Google

Google ve Spojených státech nyní nabízí upravenou službu Nákupy. Ta pracuje s personifikovanější nabídkou na základě...

Twitter kvůli bezpečnosti pozastavil tweetování přes SMS

Sociální síť Twitter postihl globální výpadek. Stalo se tak jen nedlouho poté,...

Síť Twitter dočasně pozastavila zveřejňování tweetů přes textové zprávy SMS. Provozovatel sítě uvedl, že před opětovným...

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz