Diskuze

Štěpánek a Berdych postupují v Torontu, Plíšková jde dál v Montrealu

Ve světovém žebříčku je dělí sto míst, přesto český tenista Radek Štěpánek zaskočil Francouze Benoita Paireho. Na turnaji Masters v Torontu ho v prvním kole za 72 minut porazil 6:1, 6:3. Už v osmifinále je Štěpánkův deblový spoluhráč Tomáš Berdych, jenž potvrdil roli favorita v duelu s Chorvatem Bornou Čoričem a postoupil po vítězství 4:6, 6:1 a 6:4. V Montrealu postoupila do druhého kola Karolína Plíšková, která otočila zápas proti Ukrajince Kateryně Bondarenkové 3:6, 6:2, 7:5.
MC

Strycova vypada, ze uz to bali. Venus je trida. Pro fajnsmekry doporucuji na ziveprenosy ITF turnaj Lexington. Na hardu Van Uytvanck- Bellis. Jdou do rozhodujiciho setu.

0 0
možnosti

P83e41t82r 34A85d14l70e84r

27. 7. 2016 19:27

pro prirodu, rozhodnete se, bud domaci nebo kanadan: Dalším Štěpánkovým soupeřem bude domácí Kanaďan Peter Polansky

0 0
možnosti
MC

Velice hezky mluví o Milosovi na tenisportal Djok. SF těch dvou by bylo na místě.

0 0
možnosti
RB

Tak princezna výhrou potěšila, škoda jen, že to Borna nedotáhl, mohl být od toho prolhaného aroganta klid.

0 4
možnosti

Jsem si nevšiml, že jsi hrál proti Čoričovi.

3 0
možnosti
MC

Poradatele udelali zmenu a misto Garbine nam serviruji z centru Abandu. To je vysmech. CT jak tupci tenhle zapas vysila zive.

0 0
možnosti

Muguruza B. G.-Broady N.27.07.2016 00:55Zrušeno!!

0 0
možnosti
MC

Ostapenko;-D;-D:-Pto je tedy talent. I rumunska baba ju vyskoli.

0 0
možnosti

Ty jsi vážně zoufalec. Ostapenko má čerstvých 19, je okolo 40. místa na světě. Třeba taková Karolína Plíšková se v jejích letech plácala mezi druhou a třetí stovkou žebříčku.

4 0
možnosti
MC

Pozor CT ted reprizuje posledni set. Na webovkach ukoncili pri stavu 5-6 z pohledu Lucky. Tak jsem nakonec musel na ziveprenosy.

0 0
možnosti
AS

Ja se dival pres telefonni aplukaci CT Sport a dle casu to vypada bylo normalne live, videl jsem i tiebreak.

0 0
možnosti
AS

Kazdopadne skore Ceskych hracu v Kanade v 1.kole 5:1 ve prospech postupu to vubec tedy neni spatny a nechybelo mnoho a mohbyt i "kanar" :-)

2 0
možnosti
JS

J24o45s89e76f 56S20y96s24e54l

26. 7. 2016 23:37

Lucie v prvním setu hrála tragicky, absolutně si nevěřila při podání a returny - děsné. Když už se konečně ve druhém setu chytla, začala dobře podávat, tak to nakonec zatluče v tiebreaku, ve kterém vede 3:1, dvěma dvojchybami. Jedno pozitivum je možné z její hry vyčíst: před olympiádou zase hrála solidní tenis a věřím, že to na OH bude dobré. Z těch našich čtyřech tenistek měla pro první kolo určitě nejtěžší soupeřku (Bára vlastně taky).