biatlonPřidat do mých lig
Supersprint (7,5 km)
Junioři: 1. Gunka (Pol.) 21:19,2 (4 trest. okruhy), 2. Suprun (Ukr.) -9,8 (3), 3. Legovič (Chorv.) -10,8 (4), ...7. Blaha -29,5 (2), 11. Martan -1:12,9 (3), 18. Abrahám -1:43,9 (10), 22. Jansa -2:16,9 (8), 28. Malušek (všichni ČR) -3:14,8 (9).
Juniorky: 1. Hristovová (Bulh.) 24:33,82 (5), 2. Měrkušynová -9,5 (3), 3. Horodná (obě Ukr.) -36,3 (4), ...6. Mikysková -1:13,2 (0), 9. Bártova -1:28,9 (2), 13. Plecháčová -2:20,3 (7), 14. Pavlů -2:36,7 (4), 16. Novotná -2:45,6 (5), Křížová (všechny ČR) nedokončila.
cyklistikaPřidat do mých lig
2. etapa (časovka jednotlivců 13,6 km): 1. Tarling (Brit./Ineos Grenadiers) 15:05, 2. Wellens (Belg./SAE Team Emirates) -14, 3. Lampaert (Belg./Soudal-Quick Step) -18, 4. Stuyven (Belg./Lidl-Trek) -19, 5. Vermeersch (Belg./Lotto-Dstny), 6. Asgreen (Dán./Soudal-Quick Step) oba -21, ...84. Bittner (ČR/dsm-firmenich) -1:16, 121. Štybar (ČR/Jayco-AlUla) -1:35.
Průběžné pořadí: 1. Tarling 4:06:58, 2. Wellens -14, 3. Lampaert -18, 4. Stuyven -19, 5. Asgreen, 6. Vermeersch oba -21, ...81. Bittner -1:16, 120. Štybar -1:35.
Po 1. kole: 1. Välimäki (Fin.) 63, 2. Hisacune (Jap.), Schmitt (Něm.), Björk (Švéd.), Höjgaard (Dán.) a Clements (Angl.) 65, ...72. Zuska 71, 118. Zach 73, 132. Klein (am.), Kořínek a Tomi (am.) 74, 146. Cafourek a Mrůzek 76, 151. Hejlek (am.) 77.
střelbaPřidat do mých lig
Muži
Trap: 1. Cernogoraz (Chorv.) 44, 2. Kovačócy (SR) 41, 3. Mudháf (Kuv.), ...v kvalifikaci 7. Lipták, 18. Vaněk, 35. Kostelecký (všichni ČR).
Družstva: 1. USA 368, 2. Itálie 367, 3. Česko 365.
Velkorážní pistole: 1. Reitz (Něm.) 584, 2. Olesk (Est.) 584, 3. Peter (Něm.) 583, ...6. Těhan 580, 11. Dubový (oba ČR) 576.
Družstva: 1. Německo 1743.
Ženy
Trap: 1. Lin I Čchun (Tchaj-wan) 40, 2. Rossiová (It.) 39, 3. Murcheová (Něm.), ...v kvalifikaci 48. Hrdličková, 60. Matějková, 64. Závišková (všechny ČR).
Družstva: 1. Itálie 354, 2. Austrálie 353, 3. Čína 349, ...13. Česko 32
1. etapa (179 km): 1. Van Wilder (Belg.) 4:17:39, 2. Grosschartner (Rak.), 3. Sivakov (Fr.) všichni stejný čas, 4. Vermaerke (USA), 5. Bilbao (Šp.), 6. Teuns (Belg.) všichni -3, ...32. M. Vacek (ČR) -10.
Průběžné pořadí: 1. Van Wilder 4:19:56, 2. Grosschartner -9, 3. Sivakov -10, 4. Vernon (Brit.) -16, 5. Van Poppel (Niz.), 6. Politt (Něm.) oba -19, ...24. M. Vacek (ČR) -25.
stolní tenisPřidat do mých lig
Muži
Dvouhra -1. kolo:
Jančařík (ČR) - Jarvis (Angl.) 3:1 (-6, 12, 7, 9), Martinko (ČR) - Levajac (Srb.) 3:2 (9, -12, 6, -8, 10), Martinko (ČR) - Levenko (Rak.) 3:2 (7, -10, -8, 7, 8), Nyutinck (Bel.) - Širuček (ČR) 3:0 (5, 7, 4), Bardet (Fr.) - Reitšpies (ČR) 3:0 (9, 7, 9), Lind (Dán.) - Polanský (ČR) 3:0 (11, 10, 9), Čchang Jü-an (Tchaj-wan) - Bělík (ČR) 3:1 (6, -8, 5, 9).
Čtyřhra - 1. kolo:
Čao C’-chao, Čchen Jüan-jü (Čína) - Širuček, J. Martinko (ČR) 3:1 (3, 7, -15, 7), Lakatos, Szantosi (Maď.) - Bělík, T. Martinko (ČR) 3:0 (4, 3, 6), Chuang Jen-čcheng, Jang Cu-i (Tchaj-wan) - Štalzer, Koldas (ČR) 3:1 (-7, 5, 9, 4).
Ženy
Dvouhra - 1. kolo:
Blašková (ČR) - Mischeková (Rak.) 3:2 (-9, 11, 9, -8, 7), Matelová (ČR) - Monfardiniová (It.) 3:2 (8, -6, 6, -4, 7), Plaianová (Rum.) - Vašendová (ČR) 3:2 (-4, 9, 8, -12, 6), Ni Xia Lian (Luc.) - Sommerová (ČR) 3:0 (7, 4, 7), Čchien Tung-chuan (Tchaj-wan) - Tomanovská (ČR) 3:0 (5, 10, 9).
Čtyřhra - 1. kolo:
Blašková, Tomanovská (ČR) - Matelová, Balážová (ČR/SR) 3:1 (8, 8, -8, 8), Jegerová, Malobabičová (Chorv.) - Vašendová, Sommerová 3:1 (8, 7, -7, 7).
Smíšená čtyřhra - 1. kolo:
Polanský, Tomanovská (ČR) - Meissner, Yuan Wan (Něm.) 3:1 (9, 6, -8, 6), Chew Zhe Yu, Zeng Jian (Sing.) - Štalzer, Sommerová (ČR) 3:0 (6, 8, 6).