hokejPřidat do mých lig
tenisPřidat do mých lig
atletikaPřidat do mých lig
Muži:
100 m (vítr -0,9 m/s): 1. Omanyala (Keňa) 9,94
200 m (+0,6 m/s): 1. King (USA) 20,10
800 m: 1. Rowden (Brit.) 1:44,96, ...7. Dudycha 1:45,84, 11. Šnejdr (oba ČR) 1:47,22
3000 m: 1. Lobalu (Jižní Súdán) 7:33,95
110 m př. (0,0 m/s): 1. Parchment (Jam.) 13,13
3000 m př.: 1. Džazírí (Tun.) 8:14,93, ...9. Vích (ČR) 8:25,00
disk: 1. Čeh (Slovin.) 68,48
Ženy:
400 m: 1. Nielsenová (Brit.) 50,93
800 m: 1. Horvatová (Slovin.) 1:59,79
1500 m: 1. Guerrerová (Šp.) 4:02,88, ...5. Mäki (ČR) 4:04,40
100 m př. (-0,7 m/s): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,47
trojskok: 1. Rickettsová (Jam.) 14,53
disk: 1. Perkovičová (Chorv.) 67,71
oštěp: 1. Maloneová (USA) 63,71, ...6. Sičaková 56,56, 7. Tabačková (obě ČR) 53,11
biatlonPřidat do mých lig
Stíhací závod:
Muži: 1. Hornig 30:38,5 (2 tr. okruhy), 2. Štvrtecký (oba SKP Kornspitz) -15,7 (2), 3. Mareček (Nové Město na Moravě) -47,1 (2)
Ženy: 1. Davidová 27:18,4 (0), 2. Voborníková -1:43,6 (3), 3. Charvátová (všechny SKP Kornspitz) -2:23,3 (8)
Supersprint:
Muži: 1. Hornig 9:07,4 (3), 2. Mareček -8,7 (7), 3. Cesnek (SR) -10,9 (7), ...5. Václavík (SKP Kornspitz) -21,9 (7)
Ženy: 1. Voborníková 9:59,7 (2), 2. Charvátová -0,5 (3), 3. Kapustová (SR) -7,1 (4), 4. Davidová -38,6 (7)
volejbalPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Druhý závod: 1. Bautista (Šp./Ducati) 27:32,363, 2. Razgatlioglu (Tur./Yamaha) -5,893, 3. Rea (Brit./Kawasaki) -6,779, ...18. König (ČR/Kawasaki) -58,003.
Sprint: 1. Razgatlioglu 16:06,697, 2. Bautista -0,970, 3. Rea -2,503, ...21. König -34,556.
Průběžné pořadí MS: 1. Bautista 467, 2. Razgatlioglu 410, 3. Rea 290.
Moto3: 1. Alonso (Kol./GasGas) 34:04,490, 2. Masiá (Šp./Honda) -0,036, 3. Öncü (Tur./KTM) -0,237, 4. Muňoz (Šp./KTM) -0,764, 5. Veijer (Niz./Husqvarna) -4,800, 6. Toba (Jap./Honda) -7,782
Průběžné pořadí MS (po 12 z 20 závodů): 1. Holgado (Šp./KTM) 161, 2. Sasaki (Jap./Husqvarna) 157, 3. Masiá 149, 4. Öncü 144, 5. Alonso 140, 6. Ortolá (Šp./KTM) 132
Moto2: 1. Acosta (Šp./Kalex) 35:30,145, 2. Vietti (It./Kalex) -6,305, 3. López (Šp./Boscoscuro) -9,989, 4. Arbolino (It./Kalex) -11,344, 5. Ogura (Jap./Kalex) -12,442, 6. Čantra (Thaj./Kalex) -13,160, ...9. Salač (ČR/Kalex) -20,523
Průběžné pořadí MS (po 12 z 20 závodů): 1. Acosta 211, 2. Arbolino 177, 3. Dixon (Brit./Kalex) 146, 4. Canet (Šp./Kalex) 116, 5. López 116, 6. Vietti 106, 7. Salač 91
MotoGP: 1. Martín (Šp./Ducati) 41:33,4210, 2. Bezzecchi -1,350, 3. Bagnaia (oba It./Ducati) -3,812, 4. Pedrosa (Šp./KTM) -4,481, 5. Viňales (Šp./Aprilia) -10,510, 6. Oliveira (Portug./Aprilia) -12,274
Průběžné pořadí MS (po 12 z 20 závodů): 1. Bagnaia 283, 2. Martín 247, 3. Bezzecchi 218, 4. B. Binder (JAR/KTM) 173, 5. A. Espargaró (Šp./Aprilia) 160, 6. Zarco (Fr./Ducati) 147
1. Rovanperä, Halttunen (Fin./Toyota Yaris) 3:00:16,7, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -1:31,7, 3. Sordo, Carrera (Šp./Hyundai i20) -1:35,9, 4. Tänak, Järveoja (Est./Ford Puma) -4:28,4, 5. Lappi, Ferm (Fin./Hyundai i20) -6:22,3, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -7:20,9.
Průběžné pořadí MS (po 10 z 13 závodů): 1. Rovanperä 200, 2. Evans 167, 3. Neuville (Belg./Hyundai i20) 134, 4. Tänak 119, 5. Ogier (Fr./Toyota Yaris) 99, 6. Lappi 98, ...24. Cais (ČR/Škoda Fabia RS) a Prokop (ČR/Ford Fiesta) oba 1.
Pořadí týmů: 1. Toyota 430, 2. Hyundai 339, 3. M-Sport/Ford 220.
cyklistikaPřidat do mých lig
1. Costa (Portug./Intermarché-Circus-Wanty) 3:30:56, 2. Kämna (Něm./Bora-hansgrohe), 3. Buitrago (Kol./Bahrain Victorious) oba stejný čas, 4. Evenepoel (Belg./Soudal- Quick Step), 5. Kron (Dán./Lotto-Dstny), 6. Rubio (Kol./Movistar) všichni -2, ...110. Hirt (ČR/Soudal-Quick Step) -11:47, 153. Schlegel (ČR/Caja Rural-Seguros RGA) -20:24.
Průběžné pořadí: 1. Kuss (USA/Jumbo-Visma) 54:38:42, 2. Roglič (Slovin./Jumbo-Visma) -1:37, 3. Vingegaard (Dán./Jumbo-Visma) -1:44, 4. Ayuso (Šp./UAE Team Emirates) -2:37, 5. Mas (Šp./Movistar) -3:06, 6. Soler (Šp./UAE Team Emirates) -3:10, ...47. Hirt -1:30:52, 113. Schlegel -2:39:39
1. A. Yates (Brit./SAE Team Emirates) 5:54:02, 2. Sivakov (Fr./Ineos Grenadiers) -3, 3. Aranburu (Šp./Movistar), 4. Madouas (Fr./Groupama-FDJ), 5. Velasco (It./Astana Qazaqstan), 6. S. Yates (ČR/Jayco AlUla) všichni -12, ...M. Vacek (ČR/Lidl-Trek), M. Kopecký (ČR/Novo Nordisk) oba nedokončili
Muži: 1. Koretzky (Fr.) 1:26:45, 2. Schurter (Švýc.) -17, 3. Dascalu (Rum.) -21, 4. Guerrini (Švýc.) -26, 5. Dubau (Fr.) -31, 6. Schuermans (Belg.) -52, ...8. Cink -1:19, 72. Škarnitzl, 73. Kobes oba -1 kolo, 92. Vobecký (všichni ČR) -3 kola.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 8 závodů): 1. Schurter 1198, 2. Flückiger (Švýc.) 1100, 3. Schwarzbauer (Něm.) 1073, 4. Sarrou 1029, 5. Griot (oba Fr.) 940, 6. Dubau 889, ...17. Cink 534, 84. Vastl (ČR) 23, 94. Škarnitzl 15, 99. Kobes 9.
Ženy: 1. Mitterwallnerová (Rak.) 1:14:51, 2. Pieterseová (Niz.) -38, 3. Ferrand Prévotová (Fr.) -1:14, 4. Battenová -1:34, 5. Blunková (obě USA) -2:28, 6. Bertová (It.) -2:57, ...51. Czeczinkarová (ČR) -1 kolo.
Průběžné pořadí (po 6 z 8 závodů): 1. Pieterseová 1546, 2. Mitterwallnerová 1225, 3. Ferrandová Prévotová 1157, 4. Kellerová (Švýc.) 1072, 5. Lecomteová (Fr.) 973, 6. Terpstraová (Niz.) 941, ...31. Čábelická 238, 71. Czeczinkarová 31, 77. Vojta 15, 84. Tvarůžková (všechny ČR) 11.
Konečné pořadí po 8 etapách: 1. Wout van Aert (Belg.) 28:43:57, 2. Johannessen (Nor.) 3. Howson (Austr.), 4. Sheffield (USA) všichni -3, 5. Donovan, 6. Kyffin (oba Brit.) oba -23.
Konečné pořadí po 4 etapách:
1. M. S. Hansen (Nor./Uno-X Dare Development) 12:48:59, 2. A. Ťoupalík (ČR/Elkov-Kasper) -2, 3. Kukrle (ČR/Felbermayr-Simplon Wels) -25, 4. Jakoubek (ČR/ATT Investments) -33
futsalPřidat do mých lig
(par 72)
1. Norrman (Švéd.) 274 (68+71+70+65), 2. Long (Něm.) 275 (67+66+70+72), 3. Forrest (Skot.) 276 (70+67+69+70), Fox (N. Zél.) 276 (71+69+66+70), Lawrence (JAR) 276 (72+65+73+66) a Lowry (Ir.) 276 (68+68+72+68)
(par 72)
1. Čínglapová (Thaj.) 204 (69+68+67), 2. Estrupová (Dán.) 205 (73+67+65) a Hallová (Wal.) 205 (69+68+68), 4. Kjellkerová (Švéd.) 206 (67+70+69) a Williamsová (Wal.) 206 (68+69+69), 6. Fanaliová (It.) 207 (70+71+66), ...15. Davidson Spilková 210 (70+73+67), 36. Melichová 214 (75+67+72), 42. Kousková 216 (75+68+73), 88. Melecká (všechny ČR) 150 (76+74)
dostihyPřidat do mých lig
Zlatý pohár Elektrizace železnic Praha, proutěné překážky (4200 m, čtyřletí a starší koně): 1. Sternkranz (ž. Bartoš, tr. Váňa ml., stáj Scuderia Aichner SRL), 2. Wilantos, 3. Capivari. Výrok: lehce 5 - 4 1/2 - daleko. Čas: 5:01,26.
Další dostihy:
I. Kazi (Fialová) - Air Amica - Wobull Se Now
II. Francis Gold (ž. Korečková) - Nuda Veritas - Holly Phelie
III. Maydalena (am. Chrbolková) - Carrot - Rabbit Wings
IV. Odsonne (ž. Chaloupka) - Kissi Sturm - La Minosa
V. Ange Pitou (ž. Matuský) - Palm Springs - Wolfmaster
VII. Pleione (ž. Liška) - Lamprey - Entropia
VIII. Old Eagle (ž. Chaloupka) - Lavigne - Orson
ostatní sportyPřidat do mých lig
Ženy - do 64 kg:
Dvojboj: 1. Llamosaová (Kol.) 223 kg (101+122), 2. Ayodeleová (Niger.) 222 (100+122), 3. Pak Min-kjong (Korea) 220 (97+123)
Trh: 1. Llamosaová 101, 2. Rodríguezová (Kol.) 101, 3. Ayodeleová 100
Nadhoz: 1. Pak Min-kjong 123, 2. Ayodeleová 122, 3. Llamosaová 122
veslováníPřidat do mých lig
Muži:
Skif: 1. Zeidler (Něm.) 6:38,08, 2. Van Dorp (Niz.) 6:39,26, 3. Mackintosh (N. Zél.) 6:40,33.
Dvojskif: 1. Wellaar, Broenink (Niz.) 6:09,19, 2. V. Sinkovič, M. Sinkovič (Chor.) 6:12,44, 3. Lynch, Doyle (Ir.) 6:13,41, ...finále C: 4. Cincibuch, Podrazil (ČR) 6:25,54.
Osma: 1. Británie (Dawson, Bolding, Gibbs, Carnegie, Elwes, Digby, Rudkin, Ford, korm. Brightmore) 5:24,20, 2. Nizozemsko 5:25,23, 3. Austrálie 5:26,65.
Ženy:
Skif: 1. Florijnová (Niz.) 7:14,35, 2. Twiggová (N. Zél.) 7:19,43, 3. Rigneyová (Austr.) 7:21,07, ...finále D: 3. Lukšová (ČR) 7:37,04.
Dvojskif: 1. Bodnarová, Radisová (Rum.) 6:46,94, 2. Karalieneová, Rimkuteová (Lit.) 6:50,34, 3. Wagnerová, Vitasová (USA) 6:50,45, ...finále D: 1. Nedělová, Pospíšilová (ČR) 7:11,27.
Osma: 1. Rumunsko (Rusuová, Anghelová, Adamová, Buhusová, M. Beresová, Tivodariuová, Vrinceanuová, A. Beresová, korm. Petreanuová) 6:01,28, 2. USA 6:03,73, 3. Austrálie 6:04,17.
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Pearson (USA) 1:51:56, 2. M. Dévay (Maď.) -1:12, 3. Schomburg (Něm.) -1:15, ...28. Volár -6:39, 30. Zikmund -7:06, 35. Martin 10:03, 39. Michálek -12:47, 39. Kříž -16:23, Václavík (všichni ČR) nedokončil.
Ženy: 1. Jorgensenová (USA) 2:03:51, 2. Klamerová (Niz.) -5, 3. Gomezová-Göggelová (Něm.) -22, ...14. Kuříková -3:36, 24. Zimovjanová (obě ČR) -5:34.
Muži: 1. Laidlow (Fr.) 8:06:22, 2. Lange (Něm.) -3:55, 3. Ditlev (Dán.) -5:21, 4. Von Berg (USA) -6:35, 5. Chevalier -8:45, 6. Horseau (oba Fr.) -12:14