Závěry zvládli domácí

P r a h a -
Házenkářům Ostravy a Dukly chybí ve skupině o 5.-8. místo jediná výhra k postupu v sérii, a tím i zajištění účasti v česko-slovenské lize.

Ostrava - Jičín 28:26 po druhém prodloužení a 18:17 (na zápasy 2:0).

Hosté v obou zápasech dlouho vedli, chvílemi i o tři góly, ale v hororových koncovkách propadli.

Sobota, nejvíc branek: Toms 6, P. Joannidis 5 - Straka 6/3, Kraus a Josef 5. Diváků: 200. Poločas: 15:11, poté 22:22 a 24:24. Neděle, nejvíc branek: Urban 5/2 - Kraus a Josef 3. Diváků: 150. Poločas: 9:12.

Dukla - Hranice 32:25 a 25:16 (na zápasy 2:0).

Domácí neměli se soupeřem problémy, dvojice Veřmiřovský, Žůrek poražené nespasila.

Sobota, nejvíc branek: Kotrč 7/2, Berka 6 - Veřmiřovský a Žůrek oba 7/2. Diváků: 300. Poločas: 13:9. Neděle, nejvíc branek: Stůj a Farář 5 - Valášek 6. Diváků: 150. Poločas: 11:10.