Perštejn vede extraligu volejbalistů

• 1
Praha - Volejbalisté Perštejna udrželi i po zápase čtvrtého kola plný bodový zisk a jsou v čele tabulky extraligy. Dnes zdolali doma Danzas Ostrava 3:0. Jejich soupeř, stejně jako celky Zlína a MFF Praha, dosud nevyhrály. Oslabení hosté na rozjetý Perštejn nestačili, chybovali hlavně na příjmu. Situaci zdramatizovali pouze v závěru prvního setu, kdy zatlačili domácí do obrany a dotáhli na rozdíl bodu. Jinak měl Perštejn hru pevně v rukou a hladkým vítězstvím Ostravě oplatil vyřazení z play off v minulé sezoně.

V repríze finále loňského ročníku extraligy mezi Budějovicemi a Libercem se zrodilo vítězství domácího Jihostroje 3:1 hlavně po jeho soustředěném výkonu v rozhodujících chvílích. Přestože byl Liberec mírným favoritem, prokázal to pouze ve druhém setu.