Lens s Bejblem dál vede ligu

P a ř í ž -
Fotbalisté Lensu se udrželi v čele francouzské ligy, přestože ztratili remízou 1:1 v Bordeaux. V minulé sezoně čtvrtí Girondins získali v uplynulých čtyřech zápasech pouze dva body a znovu měli namále. Lens vedl od 34. minuty zásluhou Argentince Fuertese, ale vítězství ztratil ve třetí minutě nastaveného času, kdy srovnal Laslandes. Reprezentant Radek Bejbl hrál v záloze Lensu celý zápas. Poslední místo opustil Štrasburk, který poprvé bodoval v utkání se Sedanem. Výhru zajistil Racingu gólem v 71. minutě Camadini. Štrasburk se dostal před ligového nováčka z Guingampu, jenž prohrál v Marseille před 50 000 diváků 1:3. V nevýrazných výkonech pokračují hráči mistrovského Monaka, které v Rennes prohrávalo už v 6. minutě. Po přestávce zachránil alespoň bod Farnerud.

Výsledky 5. kola: Bordeaux - Lens 1:1 (90. Laslandes - 34. Fuertes), Lille - Mety 2:1 (48. Beck, 79. Bakari - 25. Bastien), Lyon - Troyes 1:0 (90. Foe), Rennes - Monako 1:1 (6. Cesar - 69. Farnerud), Marseille - Guingamp 3:1 (23. Gallas, 60. Marcelinho, 85. Belmadi - 90. Rodriguez z pen.), Štrasburk - Sedan 3:2 (41. Beye, 58. Luyindula, 71. Camadini - 16. N'Diaye, 60. Brogno), Toulouse - Nantes 1:1 (73. Moreau - 36. Ziani), Auxerre - St. Etienne 4:3 (72. a 84. z pen. Guivarc'h, 48. Kapo Obou, 86. Cissé - 6. Guel, 50. Pedron, 90. Sanchez), Paris St. Germain - Bastia 3:1 (36. a 50. Anelka, 20. Robert - 74. Prince).

1. Lens 5 3 2 0 8:4 11
2. Lille 5 3 1 1 8:3 10
3. St. Germain 5 3 1 1 9:5 10
4. Nantes 5 3 1 1 10:7 10
5. Bastia 5 3 0 2 6:4 9
6. Auxerre 5 3 0 2 7:6 9
7. St. Etienne 5 2 2 1 10:7 8
8. Monako 5 2 2 1 8:8 8