Krňávek nezopakoval triumf

L a u s a n n e -
Triatlonista Martin Krňávek, který minulý týden vyhrál závod Světového poháru v maďarském Tiszaujvárosi, obsadil v dalším podniku seriálu ve švýcarském Lausanne čtvrté místo. Další český reprezentant Jan Řehula dokončil závod na 1,5 kilometru plavání, 40 kilometrů jízdy na kole a deset kilometrů běhu na šestém místě. Vyhrál Brit Johns. "Krňávek měl velmi dobrý start a zhruba do dvou třetin běhu vedl," popsal průběh závodu reprezentační trenér Martin Dvořák. "Pak se ale projevila únava a Martin klesl na čtvrté místo," dodal.

Výsledky, muži: 1. Johns (Brit.) 1:52:36, 2. Carter -4, 3. Watson (oba N. Zél.) -9, 4. Krňávek -35, 5. Hill (Austr.) -47, 6. Řehula, 7. Blasco (Fr.) oba -1:11.

Ženy: 1. Lindleyová (USA) 2:05:23, 2. McMahonová (Švýc.) -35, 3. Jonesová (Austr.) -1:10.