Chrudimský Tomáš Koudelka (vlevo) a vysokomýtský Václav Sklenář ve druhém...

Chrudimský Tomáš Koudelka (vlevo) a vysokomýtský Václav Sklenář ve druhém futsalovém derby. | foto: Radek Kalhous, MAFRA

Chrudimští futsalisté znovu ovládli pohár, ve finále zdolali Spartu

• 0
Futsalisté Chrudimi znovu získali Pohár FAČR, už pojedenácté. Ve finále ve Zruči nad Sázavou porazili pražskou Spartu 3:2, dva góly dal Brazilec Agne Antonio Bagatini.

Za posledních deset let nezískala Chrudim pohár jen v roce 2014, kdy ve finále podlehla Teplicím na penalty.

Tentokrát sice favorit po Vnukově tečované střele prohrával, ale Bagatini do poločasu skóre otočil a po změně stran zvýšil po individuální akci na 3:1 Koudelka.

Střelec gólu pak ale před chrudimským brankovištěm fauloval a sparťan Novak nařízený kop bez zdi proměnil. Pražané to pak v závěrečných minutách i dál zkoušeli bez brankáře, ale vyrovnat už nedokázali.