Konec zápasu.

40:00

Klíčové pro hosty bylo nefaulovat. To se naštěstí povedlo. Nymburští nechali přeběhnout Scrubba, který metr za trojkou trefil přesně. Bylo to ale s klaksonem, víc se tak nestane a hosté mohou slavit!

39:57

Zdá se, že hostům vyšel plán Francesca Tabelliniho. Jaromír Bohačík ukrojil jednu vteřinku a počkal si na faul Baygula. Následně skóroval z obou šestek!

39:56

Tak pozor! Zápas ještě neskončil. Scrubb vyhodil pro Bouteilleho, který na nic nečekal a přímo ze středu skóroval ihned po převzetí míče zpoza oblouku. Oddechový čas také pro Nymburk!

39:54

Bouteille minul trojku, Kříž získal obranný doskok. Domácí museli faulovat, postaral se o to Boutsiele. Český basketbalista proměnil pouze jeden trestný hod a trenér Bahcesehiru si vyžádal čas na poradu.

39:44

Řekl bych, že taktické selhání Bahcesehiru. Prohrávají o čtyři body, přesto nechali hosty hrát až do konce časového limitu na útok. Bohačík minul a Scrubb doskočil, jenže domácím už zbývá pouze šestnáct vteřin.

39:18

První šestku Jerry Boutsiele minul, tu druhou trefil. Domácí si příliš nepomohli, jelikož nemohou doskakovat.

39:18

Sehnal netrefil trojku a domácí šli do útoku. Opět jen těžko hledali volnější střelu, pomohl jim až faul Kříže na Boutsieleho, který bude házet dva trestné hody.

38:32

Parádní obrana hostů! Ti nedovolili soupeři zakončit během časového limitu.

38:05

Neskutečný boj nymburských basketbalistů pod útočným košem! Neúspěšné střelecké pokusy postupně doskočili Gordon a dvakrát Kříž. Využil toho Sehnal, který po devíti vteřinách na palubovce skóroval!

37:12

Závěr utkání slibuje obrovské drama! Phil Scrubb trefuje k radosti domácích fanoušků trojku.

36:44

Nymburští už vedou o šest bodů. A mohlo to být ještě více, jenže Thomas Bell byl na čáře trestného hodu úspěšný jen z padesáti procent.

36:36

Nesmírně důležitá střela Svejcara. Trefil trojku po přihrávce od Sehnala.

36:20

Kříž fauloval Boutsieleho, který dvěma úspěšnými šestkami přiblížil svůj tým na pouhé dva body.

35:28

Na bodový zápis Baygula odpověděl stejnou mincí Kříž, hosté i nadále vedou čtyřbodovým rozdílem.

35:07

Rozeběhla se závěrečná pětiminutovka čtvrté části. Bahcesehir bude rozehrávat na útočné polovině, oba celky střídají.

33:56

Dvě šestky pro Cavanaugha po faulu Bella. Proměnil jen tu druhou.

33:36

Domácí trápení přerušil Muhammed Baygul, ovšem Bohačík následně vrátil Nymburku pětibodový náskok.

32:45

Thomas Bell opět v akci! V rychlém brejku si vyměnil míč s Gordonem a skóroval. Druhý oddechový čas pro Bahcesehir během necelé minuty, domácí teď vůbec nestíhají!

32:29

Kroky Scrubba, vzápětí dva body Bella, který si sám doskočil pod útočným košem.

31:59

No vida! Bayguluvi ukradl míč Collins, který vrátil vedení na stranu českého mužstva! Domácí kouč Ali Ruhi Balkanli reaguje oddechovým časem, skóre čtvrté části hry je po necelých dvou minutách 1:9!

31:44

Přesto další dvě šestky pro Nymburk. Thomas Bell snížil na rozdíl jediného bodu!

31:36

Obrovská škoda! Guven fauloval Kříže při zakončení, ovšem český reprezentant neproměnil ani jeden trestný hod.

31:01

Bouteille trefil jen jednu šestku a mohlo jej to docela zamrzet, jelikož Gordon dalším košem snížil.

30:23

Parádní vstup do čtvrté desetiminutovky. Jitaurious Gordon trefuje trojku!

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina.

30:00

Třetí čtvrtina skončila.

29:54

Šest vteřin před koncem třetí čtvrtiny dvě šestky pro Nymburk, Martin Kříž ani jednou nezaváhal..

29:32

Egemen Guven nejprve získal obranný doskok pod vlastním košem, pod tím soupeřovým vzápětí skóroval za dva body.

28:39

Layup Gordona po rychlé akci, Nymburk ještě rozhodně nic nezabalil a bojuje!

28:06

Rozdíl je znovu jen jednociferný, vůbec poprvé v zápase skóroval hostující David Collins.

27:44

Minutová pasáž bez bodů. O změnu se postaral až Jerry Boutsiele, který proměnil jednu ze dvou nabídnutých šestek.

26:49

Za dva body nejprve Bouteille, za tři následně neomylný Scrubb. Přestože Nymburk před odchodem do kabin vedl, po sedmi minutách třetí čtvrtiny už prohrává desetibodovým rozdílem a bere si oddechový čas!

25:29

Phil Scrubb trefil další trojku, což samozřejmě kvitovali domácí fanoušci. Stejně jako následnou ztrátu Sehnala.

24:33

Domácí jdou zásluhou Cavanaugha po delší době do vedení a hostující lavička musí zareagovat. Jak jinak než oddechovým časem!

23:53

Přeci jenom zlepšená nymburská obrana, domácím se nepodařilo zakončit během časového limitu.

23:18

Bodová smršť pokračuje. Gordon za dva body, Jerry Boutsiele trojka! Za tři minuty druhé půle padlo už 24 bodů, to se opravdu nevidí často.

22:52

Na dva body Svejcara odpověděl trojkou Bouteille. Ten se prosadil po delší době!

22:16

Další dvě šestky pro Bahcesehir. Muhammed Baygul se ani jednou nemýlil.

21:38

Boutsiele po faulu od Svejcara úspěšný na čáře trestného hodu.

21:17

Thomas Bell měl skvělou šanci zapsat tři body. Dva zapsal hned, nicméně ten třetí po faulu Cavanauga nepřidal.

21:04

Za námi zhruba minuta, přesto už třetí část nabídla osm bodů. Snižoval Boutsiele.

20:53

Domácí snížili po doskoku Cavanaugha, avšak hostům zafungovala spolupráce mezi Bellem a zakončujícím Mathonem.

20:18

Nymburští přeměnili úvodní útok druhé půle ve dva body, které zapsal Svejcar.

20:01

Začala třetí čtvrtina.

Druhý poločas začne přibližně v 19:01.

Nejlepší střelci:

Jerry Boutsiele (14) – Martin Kříž (10)

Největší rozdíl mezi oběma je jednoznačně v počtu ztrát. Hosté za dvacet minut hry ztratili jen 2 balón, zatímco Bahcesehir hned 10.

Poslední pětiminutovka druhé čtvrtiny už byla daleko defenzivnější, začalo se více bránit. Přestože domácí mají lepší čísla na doskoku i v procentuální úspěšnosti střely za tři body, tak nymburští basketbalisté o pauze vedou čtyřbodovým rozdílem.

20:00

Druhá čtvrtina skončila.

19:46

Gordon navýšil nymburský náskok po doskoku Svejcara! Poslední útok bude patřit pravděpodobně domácím.

19:17

Vzhledem k tomu, že byl balón už ve hře, Tuluoglu házel dva trestné hody. A proměnil je.

19:17

Kovářovi byl prakticky ihned po příchodu na palubovku odpískán útočný faul.

18:43

Dva nejčastěji bodující hráči Bahcesehiru o sobě dali vědět. Bouteille našel Boutsieleho a ten snížil.

17:50

Jako přes kopírák! Jerry Boutsiele si zase zasmečoval, jenže Kříž to hostům vrátil přesnou trojkou.

17:10

Baygul ztratil balón a Scrubb musel faulovat. Domácí zatím nemají problémy s osobními chybami.

16:41

Boutsiele znovu v roli dunkujícího hráče. Jenže Rylich trefil nesmírně důležitou trojku!

16:05

Spousta nepřesností na obou stranách, Nymburk si v tuto chvíli vyžádal čas na poradu. Teprve druhý oddechový čas tohoto zápasu!

15:14

Phil Scrubb dnes poprvé k radosti hostujícího celku nepřesný z čáry trestného hodu, proměnil jen druhou šestku.

14:53

Obrany neexistují. Na jedné straně Bell, na té druhé potom Tuluoglu. Za necelých pět minut padlo už 30 bodů!

14:07

V podstatě každý útok se rovná bodové změně. Na Cavanaugha navázal Kříž, který po faulu Boutsieleho připsal tři body.

13:47

Nekompromisní smeč od Boutsieleho. Nymburští se nenechali zahanbit a Gordon přidal další dva body.

13:29

Kříž ihned po útočném doskoku, Gordon poté z rychlého přechodu na útočnou polovinu. Teď už hosté vedou!

12:37

Nymburk odmítá šanci jít do vedení. Gordon naopak tříbodovou akci nezavršil, jelikož neproměnil trestný hod. Cavanaugh doskočil.

12:11

Úvod druhé části hry je rozkouskován fauly. Bohačík snížil z čáry trestného hodu.

11:17

A Phil Scrubb zůstává i nadále stoprocentní.

11:17

Kovář snížil, pak se přihlásil opět Scrubb. Dnes podruhé a znovu byl při zakončení faulován. Bude mít šanci završit tříbodovou akci.

10:30

Dva bodové útoky během třiceti vteřin. Po koších Guvena a Bohačíka zůstává rozdíl stále stejný.

10:01

Začala druhá čtvrtina.

10:00

První čtvrtina skončila.

09:58

A Phil Scrubb se nemýlil. Víc už se nejspíše nestane.

09:58

Jenže závěr jako z hororu! Boutsiele nejrpve snížil dvěma body, dvě vteřiny před koncem úvodní čtvrtiny se za tři body trefil Scrubb. A vzhledem k tomu, že byl faulován Sehnalem, bude házet ještě jednu šestku!

09:03

Skvěle! Nymburští po obranném doskoku zamířili do rychlé akce a domácí lavička po koši Svejcara sahá k úvodním oddechovému času tohoto utkání!

08:38

Teď už se to povedlo! Spencer Svejcar trefil po přihrávce od Sehnala trojku!

08:20

Kovář trefil trojku a Svejcar mohl jen o pár vteřinek strhnout vedení na nymburskou stranu. Nepovedlo se a hosté spěchají do obrany.

07:45

Domácí sebrali důležitý útočný doskok a Jerry Boutsiele házel další dva trestné hody. Znovu stoprocentní!

07:08

Kříž sice brzy srovnal, ovšem Axel Bouteille poté trefil další trojku!

06:34

Hostující faul při zakončení. Jerry Boutsiele na čáře trestného hodu neomylný.

06:01

Baygul přihrával Bouteillemu a ten srovnal zpoza tříbodového oblouku. Hostující obrana zatím nedokáže ubránit skvělého domácího střelce.

05:44

Kdo jiný než Axel Bouteille. Dvěma šestkami snížil, Nymburk prostřídal takřka celou základní pětku.

04:51

Domácí se trápí při střelbě. Cavanaugh navíc přichází o další míč a Bahcesehir bude muset bránit.

04:23

Jitaurious Gordon vzápětí využil i nabídnutou šestku a navýšil hostující náskok na pět bodů!

04:23

Bouteille přihrával nepřesně. Míče se ujal Gordon a zaznamenal koš s faulem!

03:46

Totožná situace na druhé straně palubovky, také Gordon trefuje tříbodovou střelu. Dnes už podruhé!

03:21

Domácí hráči přetáčí skóre na svou stranu, Bouteille zatím zůstává jediným střelcem Bahcesehiru, nyní trefil trojku!

02:42

Dvě šestky pro český celek, Thomas Bell proměnil pouze jednu.

02:11

Nymburští se zatím hledali při střelbě, avšak Gordon následně zpoza tříbodového oblouku mířil přesně!

01:36

Úvodní bodový zápis utkání, postaral se o něj krátce po rozehrávce domácí Axel Bouteille.

00:59

Neprosadil se ani Boutsiele, na úvodní bodový zápis zatím stále čekáme.

00:21

První útok pro Nymburk, první nepřesná střela od Bohačíka. Nicméně útočný doskok sebral Bell.