• Úterý 16. července 2024 Luboš

Letní dovolená ve Varšavě. Vyhrajte týden v moderním apartmánu úplně zdarma

Soutěž již byla ukončena
  0:06
Objevte krásy Varšavy a užijte si dovolenou v tomto fascinujícím městě, kde se historie setkává s moderní kulturou. Procházejte se malebnými uličkami Starého Města, navštivte světově proslulá muzea a relaxujte v nádherných parcích. Díky iDNES Premium tam můžete vyhrát týdenní pobyt v moderním apartmánu od Zeitraum.
Apartmány s výhledem na řeku i Národní stadion

Apartmány s výhledem na řeku i Národní stadion | foto: Zeitraum

Představte si letní dovolenou plnou objevování a relaxace v srdci Evropy. Přesně to nabízí naše soutěž, ve které můžete vyhrát týdenní pobyt v moderním apartmánu na adrese Solec 22 ve Varšavě.

Varšava, hlavní město Polska, je místem, kde se prolíná bohatá historie s moderním životem. Tento dynamický mix zaručuje, že si každý najde to své, ať už máte rádi kulturu, historii, nebo jen rádi objevujete nová místa.

Vítěz naší soutěže bude mít jedinečnou příležitost prozkoumat krásy tohoto úžasného města. Od procházek po malebném Starém Městě, přes návštěvy významných muzeí, až po relaxaci v jednom z nejkrásnějších parků v Evropě – Varšava nabízí nekonečné možnosti.

Apartmán v budově Zeitraum ve Varšavě s luxusním výhledem

Staré Město i spousta parků na dosah

Recepce v budově Zeitraum ve Varšavě

Budova, ve které bude mít výherce možnost se na týden ubytovat, je po kompletní rekonstrukci, otevřená v únoru 2024. Nachází se na velice atraktivní adrese Solec 22. Ta má vynikající spojení s centrem města, Starým Městem a přístup k bulvárům Visly, kde se odehrává noční život. Solec je také čtvrtí s jednou z největších zelených ploch ze všech centrálních čtvrtí ve Varšavě. Najdeme zde mnoho parků a rekreačních míst.

Apartmán od Zeitraum, o který se soutěží, je v nejvyšším patře s nejlepším výhledem. Je také plně vybaven (nádobí, kávovar, myčka, klimatizace a další). V budově je k dispozici denní recepce, přes noc ostraha a během pobytu je zahrnut také úklid.

Co najdete kousek od ubytování?

Staré Město
Jen 2,5 kilometru je vzdálené Staré Město, samotné historické srdce Varšavy, s malebnými uličkami, historickými budovami a královským hradem. Můžete se projít po náměstí, navštívit královský hrad a obdivovat barokní a gotickou architekturu.

Národní Muzeum ve Varšavě
Jen kilometr od apartmánu najdete jedno z největších a nejvýznamnějších muzeí v Polsku.

Palác kultury a vědy
Něco málo přes 2 kilometry se nachází ikonická budova, která dominuje varšavskému panoramatu. Můžete si vyjet na vyhlídkovou terasu a užít si úchvatný výhled na celé město.

Bulvár u Visly
Jen 500 metrů od ubytování najdete nádhernou promenádu podél řeky Visly. Ideální na procházky, cyklistiku nebo odpočinek u vody. Je tu také mnoho kaváren a barů, takže to tu v noci žije.

Co získají členové iDNES Premium?

Pokud jste členy iDNES Premium, správně odpovíte na soutěžní otázky a budeme mít štěstí při slosování, vyhrát můžete týdenní pobyt v apartmánu Zeitraum na adrese Solec 22. Výherce si pak sám může vybrat letní nebo podzimní termín podle obsazenosti.

Výhru poskytuje společnost Zeitraum s.r.o.

Zeitraum

Výherce soutěže

Jitka Fučíková

Soutěž již byla ukončena
Autor:
Témata: Varšava, Polsko, Solec
  • Nejčtenější

Třískovi jsem šest let platil letenky a hotel, vzpomíná Jan Hrušínský

Premium Táta Rudolf ho uměl pochválit, ale také pokárat. Jednou v šatně mu například vmetl, že mu celé představení zkazil svojí...

Dítě nabodnuté na vidle. Polsko vyděsil hrůzný pomník obětem banderovců

Premium Polsko si připomíná jedenaosmdesát let od masakrů na Volyni, kde ukrajinští nacionalisté za druhé světové války...

U hvězd klepal bez pozvání. Kopecký ho vyslýchal, Zázvorková hnala, Sovák hostil

Premium V osmdesátých letech minulého století chodil Prahou Metoděj Aleš, muž pocházející z Beskyd, s neobvyklým cílem....

Liberty mu dluží 40 milionů. Pokud huť padne, tak stát ztratí mou důvěru, říká

Premium Téměř čtyřicet milionů korun dluží ostravská společnost Liberty firmě 1435mm, která se starala o údržbu kolejí v areálu...

Vyměnili rámeček s jeho týmem za číslo servisu. Chtěl je zbít. Drzost, soptí řidič

Premium Možná jste to zažili také. V servisu vám vyměnili rámečky registrační značky a z vás a vašeho auta si udělali reklamní...

Mučení a vraždění křesťanů v Japonsku. Scorseseho Mlčení k vidění zdarma

Děj historického filmu Mlčení režiséra Martina Scorseseho se odehrává v 17. století v Japonsku. Křesťanství je tam v...

Čtrnáct let vězněn neprávem. Film Mauritánec: Deník z Guantánama zdarma

Filmový thriller skotského režiséra Kevina Macdonalda zachycuje skutečným příběh muže, který byl protiprávně vězněn v...

Jude Law jako legrační hříšník. Černá komedie Dom Hemingway zdarma k vidění

Hlavní hvězdou komediálního dramatu Dom Hemingway režiséra Richarda Sheparda je Jude Law, který si zahrál...

Nadstandardní ultrazvukové vyšetření plodu se slevou v Praze i v Liberci

Jako budoucí maminka si díky ultrazvukové péči na klinikách GENNET můžete užít čas očekávání v naprostém komfortu. V...

iDNES Premium

Vaše údaje

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

S čím vám můžeme pomoci?

Zbývá 500 znaků.

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Zpráva byla odeslána