Zubří ani podruhé na Karvinou nestačilo

• 5
Karviná - I bez odpočívajících opor se přiblížili házenkáři Karviné k vítězství v semifinálové sérii play off o titul českého mistra. Na svém hřišti porazili Zubří 34:23 na zápasy vedou už 2:0. Domácí proti úternímu vzájemnému duelu nastoupili v pozměněné sestavě. Trenér Hargaš nechal na lavičce opory a dal příležitost mladým hráčům Horákovi, Tomsovi a Vápeníkovi. Zubří nastoupilo bez zraněných Kiriljuka a Pavlíka.

Jinak se ale středeční zápas odvíjel podle stejného scénáře jako ten první. Hosté drželi krok s Karvinou v prvním poločase. Po změně stran ale dostali pět branek za sebou a ve 36. minutě to bylo 21:14. Pak již kontrolovali hru a bez větších problémů vyhráli.

Třetí utkání se bude hrát v sobotu 6. dubna v Zubří, začátek je stanoven na 19:30.

Karviná - Zubří 34:23 (16:13)
Nejvíc branek: Drobek 10, T. Heinz 7, Radčenko 6 - Lančí 5, Kuzo 4/2, Mičola 4. Rozhodčí: Kohout a Dolejš. Sedmimetrové hody: 3/1 - 2/2. Vyloučení: 2:1. Diváci: 500. Stav série: 2:0.